Kariéra Adecco

Dostupné miesta

Snívaš o práci v oblasti personalistiky a máš už za sebou aj nejakú tú prax v tejto oblasti? My snívame o Tebe! :-)
Pre náš skvelý žilinský tím hľadáme posilu, ktorá by sa od nás chcela niečo nové naučiť a rovnako niečo nové naučiť nás! Ak si ako doma v oblasti ...
Bratislava
950.0 - 1450.0 EUR
12.09.2022

Detail pracovnej ponuky
Špecialista v oblasti ľudských zdrojov-nábor a výber
Chceš odštartovať svoju kariéru v oblasti personalistiky a náboru no nevieš kde začať? Ak nás presvedčíš, že táto oblasť je naozaj to čo hľadáš, my...
Bratislava
950.0 - 1450.0 EUR
27.05.2022

Detail pracovnej ponuky

Kedy začína náš pracovný deň v Adecco?

Najneskôr o 9:00, pre ranné vtáčatá kľudne o 7:00, nakoľko máme flexibilnú pracovnú dobu. Taktiež máme možnosť pracovať z domu min. 2 dni v týždni, niektorí kolegovia pracujú aj formou 100% home office.

Na centrále sme zaviedli hybridné pracoviská a miesta v kancelárií zdieľame s kolegami. Na zosúladenie používame aplikáciu, vďaka ktorej si flexibilne určíme, ktoré dni budeme v office a ktoré budeme pracovať z domu.

V praxi to znamená, že v práci musíme byť prítomní od 9:00 do 15:00 a zvyšné hodiny si môžeme odrobiť kedykoľvek nám to vyhovuje. Vďaka kombinácií hybridného modelu a flexibilného pracovného času si ráno stihneme vybaviť lekára, fitness či poobede vybehnúť na nákupy, alebo ísť pre ratolesti.

Bez spolupráce to v Adeccu jednoducho nejde

Pracovné príležitosti v rámci našej spoločnosti ponúkame na všetkých našich pobočkách naprieč celým Slovenskom. Napriek tomu, že kolegov máme v rôznych mestách a veľa času trávime na home office, pracujeme ako jeden tím. Spolupráca je pri našej práci základ, preto do nášho tímu hľadáme tímových hráčov, ktorí sú ochotní podeliť sa o svoj úspech spolu so zvyškom tímu. Je úplne jedno kde sedíme, s kolegami sa môžeme kedykoľvek spojiť. Mnohí z nás pracujú v tomto odvetví dlhé roky a kedykoľvek si navzájom radi poradíme.

S nami môžeš kariérne rásť

Adecco neustále rastie a s ním aj my, zamestnanci. Máme mnoho úspešných kolegov ktorí sa u nás vypracovali na vedúce pozície. Príkladom je aj náš Permament Placement Director Martin, ktorý u nás začínal ako personálny konzultant a postupne sa cez pozíciu teamleadera divízie a manažéra oddelenia prepracoval na riadiacu celoslovenskú pozíciu. Preto keď uvádzame, že v Adeccu ponúkame možnosti rastu, tak to myslíme vážne. Záleží nám na tom, aby každý z našich kolegov cítil, že sa môže ďalej realizovať a rásť, či už horizontálne, alebo vertikálne.

 

Benefity ktoré nám spríjemňujú prácu,

Napriek tomu, že za najväčšiu výhodu v Adeccu považujeme príjemnú atmosféru a super kolektív, tešíme sa aj z mnohých ďalších benefitov, ktoré naša spoločnosť ponúka. Podrobne ich vždy našim budúcim kolegom predstavujeme na pohovore, tu je aspoň zopár z nich:

  • flexibilná prac. doba a hybridná práca (50% homeoffice / 50% office)
  • 5 dní voľna nad rámec dovolenky, narodeninové voľno
  • 90%-ný príspevok zamestnávateľa na stravné
  • možnosť využitia Multisport karty
  • príspevok na vzdelávanie podľa vlastného výberu
  • teambuildingy, ovocné dni
  • referral program, súťaže, ocenenia a mnoho ďalších benefitov.

Flexibilný, dynamický a motivovaný – taký je náš tím

Aj preto je práca v Adeccu pre ľudí, ktorí majú radi dynamické prostredie, čo sa odráža aj na náture nášho tímu. Každý si tu má zároveň možnosť nájsť oblasť, ktorá mu je najbližšia, keďže prácu našim kandidátom hľadáme v rôznych odvetviach. Sme špecialisti na vyhľadávanie talentov, a preto kladieme dôraz aj na výber kolegov do nášho tímu. Dávame príležitosť šikovným ľuďom, v ktorých vidíme potenciál, bez ohľadu na vek alebo pohlavie.

Máte po prečítaní týchto riadkov pocit, že by si ste medzi nás zapadli? Pozrite si aktuálne otvorené pozície, reagujte na ponuku a čakajte, kým sa vám ozve Erika alebo Karin, naše HR expertky. Ak nenájdete čo práve hľadáte, ale chceli by ste byť našou súčasťou, neváhajte poslať svoje CVčko do našej databázy a spoločne niečo vymyslíme 😉

 

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.