Rozbehni kariéru v novej spoločnosti v Bratislave

Dostupné miesta

Part time opportunity for Dutch or French or German speakers: Dyson Customer Service Specialist in Bratislava
We have a great opportunity for you if you are a Dutch OR French OR German speaker looking for a part time opportunity (16 - 30 hours/week): Impor...
Bratislava
646.0 - 1031.0 EUR
13.01.2022

Detail pracovnej ponuky
Fluent in French, German or Dutch? Turn your asset into career! Customer Support for Dyson based in Slovakia
Our client is CPM -an outsourcing company, where the people create and deliver insight-led sales, marketing and customer experience strategies for ...
Bratislava
1290.0 - 1375.0 EUR
13.01.2022

Detail pracovnej ponuky

O CPM

Spoločnosť CPM je zahraničná spoločnosť, ktorá bola založená už v roku 1936 v Británií. Prvé kontaktné centrum bolo založené v deväťdesiatych rokoch. V roku 2004 sa otvorilo prvé multilingválne centrum v Barcelone. V súčasnosti CPM zamestnáva viac ako 3500 ľudí hovoriacich viac ako 45 jazykmi.

Spoločnosti CPM dôveruje mnoho svetovo uznávaných exkluzívnych značiek, akými sú napríklad: L’oreal, Vodafone, Amazon, Pepsico, Mars, Samsung, Unilever, HP, Walmart.

Prečo CPM?

  • Až 60% partnerov spolupracuje so CPM po dobu viac ako 10 rokov.
  • CPM neustále napreduje. Nielen vďaka dlhoročným skúsenostiam, ale aj vďaka širokej škále produktov, ktoré ponúka (digitálny marketing, dátové analýzy…).
  • V CPM sa starajú o svojich zamestnancov. Sú si vedomí toho, že spokojnosť zamestnancov je úzko spätá so spokojnosťou klientov.
  • Medzinárodne uznávaná spoločnosť sa zaväzuje dodržiavať všetky etické zásady, je otvorená diverzite a ku práci pristupuje s ohľadom na životné prostredie.

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.