Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 03.05.2022

Administratívna podpora pre HR

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Internship
Odvetvie:
Human Resources
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
4.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme nového kolegu k nám do tímu. U nás sa môžeš zaškoliť do sveta HR a recruitmentu. Poď k nám získať nové skúsenosti. Náplň práce: - pomoc pri vyhľadávaní vhodných kandidátov - dohadovanie pohovorov - inzercia pracovných pozícii
Požiadavky na zamestnanca
- znalosť anglikého jazyka aspoň na úrovni B2 - možnosť pracovať každý deň aspoň 2 hodiny - znalosť nemčiny je výhodou - zodpovedný prístup k práci - komunikatívnosť - práca na počítači (práca na tejto pozícii zahŕňa hlavne vyhľadávanie vhodných kandidátov na internete/sociálnych sieťach)
Benefity práce
- kompletné zaškolenie - práca vhodná pre absolventov - využitie angličtiny na dennej báze - možnosť práce z domu - flexibilná pracovná doba
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

BOZP Inžinier
Kechnec
1380.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Si absolvent/ junior vidíš sa v oblasti HR a baví ťa komunikácia s ľuďmi v nemeckom jazyku? Už ďalej nehľadaj iné ponuky, ale poď pracovať pre nášho medzinárodného klienta, ktorý obsadzuje pozíciu HR špecialistu s nemeckým jazykom.
Slovensko
1350.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme šikovného Špecialistu náborového procesu - Recruiter v medzinárodnej výrobnej spoločnosti.
Kechnec
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.