Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 23.03.2023

Agilný kouč

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Remote
Odvetvie:
Information & Communication Technology, IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2900.0 EUR
Pozícia:
coordinator
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme Agilného kouča , ktorého náplňou práce bude: - Podporovať a koučovať Product ownera v otázkach týkajúcich sa techník efektívneho definovania produktového cieľa a správy produktového backlog. - Spolu s ostatnými kolegami prevezmeš zodpovednosť za ďalšie rozšírenie projektového procesu. - Svojím agilným prístupom, znalosťou SCRUM a iných agilných prístupov budeš sprevádzať, koučovať tímy a manažérov v rôznych kontextoch, a tak významne prispeješ k nášmu dlhodobému agilnému rozvoju. - Budeš spolupracovať s naším tímom riadenia kvality na ďalšom rozvoji plánu štandardizácie projektového postupu v zákazníckych projektoch.
Požiadavky na zamestnanca
- Úspešne ukončené štúdium informatiky, matematiky, podnikového manažmentu alebo porovnateľná kvalifikácia. - Niekoľkoročné praktické skúsenosti ako SCRUM Master/ Agile Coach a dobré znalosti v praktickej implementácii agilných metód. - Ideálne skúsenosti s prácou v škálovateľných rámcoch (napr. LeSS) a komplexné zručnosti MS Office, Jira a Confluence. - Výhodou je mať certifikáciu v oblasti Professional Scrum Master, Product Owner alebo Agile Leadership. - Schopnosť spolupracovať v tíme, flexibilita, kreativita, s istotou moderujete stretnutia a workshopy.
Benefity práce
- Atraktívny plat a pravidelné prémie - Pružný pracovný čas a hybridný pracovný model - Voľno navyše za každý odpracovaný rok, po piatich rokoch tak môžete každoročne čerpať až 30 dní dovolenky - Platené voľno 31. 12. - Bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku - Odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
Jazykové požiadavky
nemecky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Senior Data Scientist with MLOPS experience
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Agile Project Manager
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Aktuár a poistný matematik v IT
Bratislava
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.