Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 11.05.2022

AR špecialista s talianskym jazykom!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Accountancy & Finance, Administration
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1250.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáš si prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti? Nemáš problém plynule „parlovat“ po taliansky, si orientovaný na zákazníka, chceš pracovať v medzinárodnom prostredí a máš chuť vzdelávať sa vo financiách? Ak si si odpovedal/a áno, hľadáme práve Teba. Pre nášho medzinárodného klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Accounts Receivables Specialist. Tvojou úlohou bude: - zodpovednosť za manažovanie klientskych účtov - proaktívne kontaktovanie zákazníkov riešenie otvorených pohľadávok (zasielanie upomienok, kontaktovanie telefonicky) - komunikácia so zákazníkmi a Sales oddelením ohľadom zákazníckych účtov - starostlivosť o zákaznícke účty, reportovanie - spolupráca s rôznymi tímami naprieč spoločnosťou (zákaznícky servis, Credit Management, lokálny Sales tím, finančné oddelenie)
Požiadavky na zamestnanca
- vzdelanie v ekonomickom odbore alebo predchádzajúce skúsenosti s v oblasti AR -znalosť MS Office na pokročilej úrovni - analytické myslenie
Benefity práce
•13. plat • Koncoročný bonus až do 110 % • možnosť práce na čiastočný homeoffice • Bonus za relokáciu • 5 dní dovolenky navyše
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2,taliansky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Konzultant v banke. Vhodné aj pre absolventa!
Galanta
1150.0 - 1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Helpline agent with English and Italian language
Slovensko
1290.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Si absolvent/ junior vidíš sa v oblasti HR a baví ťa komunikácia s ľuďmi v nemeckom jazyku? Už ďalej nehľadaj iné ponuky, ale poď pracovať pre nášho medzinárodného klienta, ktorý obsadzuje pozíciu HR špecialistu s nemeckým jazykom.
Slovensko
1350.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.