Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 23.08.2021

Bankár pre prémiových klientov v Bratislave

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Bankovníctvo a poistenie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 1100.0 EUR
Pozícia:
agent
Informácie o pracovnej ponuke
Zaujíma Ťa svet financií a rád/a komunikuješ s ľuďmi? Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Bankár pre prémiových klientov v Bratislave. - stanete sa odborníkom a partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva - privediete klienta k samostatnosti a aktívnemu využívaniu inovácií v bankovníctve, s lepším riadením vlastných financií - bankár zodpovedá za individuálnu starostlivosť o prémiových klientov banky - budete spravovať financie klientov a ponúkať im služby, ktoré najlepšie vystihnú ich potreby. Budete pracovať s pestrým portfóliom produktov, ako sú spotrebné a hypotekárne úvery, fondy, investovanie a podobne.
Požiadavky na zamestnanca
- dynamická osobnosť orientovaná na výsledky - všeobecný prehľad z oblasti financií - ekonomické vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti obchodu (starostlivosť o klienta alebo akvizície) - príjemné vystupovanie a proklientský prístup - záujem sa uplatniť v bankovom sektore
Benefity práce
Meal Vouchers,Other,Odmeny priemerne vo výške od 150 € do 500 € mesačne brutto. Odmeny sú súčasťou variabilnej zložky mzdy, ktorá je závislá od plnenia predajného plánu. • Víkendové príplatky od 120 € -170 € brutto. Platí pre pobočky v nákupných centrách.
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme skúseného Account Managera pre nášho klienta
Slovensko
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik údržby priamo do kmeňa + náborový príspevok 500 EUR
Bánovce nad Bebravou
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Zamestnaj sa na výstupnej kontrole. Čisté pracovné prostredie, zaujímavá mzda.
Kechnec
1000.0 - 1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.