Späť na výsledky vyhladávanie
Dátum publikovania: 03.08.2021

Baví Vás práca v sklade? Hľadáme logistov na export a skladníkov(feederov). Hrubá mzda až 970-1020€/mes. + príspevok na dopravu!

Lokalita
Kysucké Nové Mesto
Dátum nástupu
ihneď
Platové podmienky
od 970.0 - 1020.0

Informácie o pracovnej ponuke

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Náplň práce skladníka - feedera: - Kontrola požiadaviek v PDA počítačom - Práca s VZV - Feeding plných boxov alebo vozíkov na linku - Zavážanie prázdnych boxov alebo vozíkov z linky - Udržiavanie poriadku (5S) - Manipulácia so separovaným odpadom - Ďalšie pridelené úlohy - Kompletné zaškolenie na pozíciu - Práca v tichom prostredí a v dobrom kolektíve - Práca na 3 zmeny - Miesto výkonu práce je Kysucké Nové Mesto - Práca vhodnejšia pre mužov Zamestnanecké výhody, benefity Motivačné finančné ohodnotenie - základná mzda je od 5,21€ /hod. + BONUSY + príplatky Dlhodobá a stabilná práca na HPP Voľné víkendy BONUSY: dochádzkový 70€, výkonnostný 30€, polročné a ročné bonusy Príspevok na dopravu do zamestnania Stravné lístky v hodnote 4€ Príjemný kolektív Kompletné zaškolenie zamestnancov Možnosť kariérneho postupu Voľné víkendy Starostlivosť koordinátora Vyplácanie mzdy na účet 15. v mesiaci Preplatenie lekárskej prehliadky v plnej výške

Podobné pracovné ponuky

Prestup hneď do kmeňa! Vhodné skôr pre ženy. Neváhaj a využi šancu pracovať vo výrobe.
Velká Ida
od 910.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Bezpečnostný technik - BOZP a PO
Dubnica nad Váhom
od 1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista logistiky JIS
Ilava
od 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.