Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 16.06.2022

Brigádnik / Výpomoc v technickom sklade

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
čiastočný úväzok
Odvetvie:
Production, Logistika
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
4.55 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
- príjem a výdaj tovaru v sklade - evidencia a sledovanie objednávok - doprava polotovarov a hotových výrobkov od dodávateľov mimo MDLZ s použitím MV - zber a evidencia nebezpečných odpadov - preberanie tovaru od kuriérov a z podateľne - ostatné činnosti v sklade podľa pokynov nadriadeného Pracovný režim 2 zmenný bez nočných zmien 37,5 hod./ týždenné .
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie: - minimálne stredoškolské s maturitou Ostatné znalosti: - Microsoft Excel – užívateľská úroveň - Microsoft Outlook – užívateľská úroveň - Microsoft Word – užívateľská úroveň - skúsenosti s prácou v programe SAP výhodou - vodičský preukaz - skupina B Osobnostné predpoklady a zručnosti - vítaná skúsenosť v skladovom hospodárstve - fyzická spôsobilosť na prácu v sklade - zodpovednosť, spoľahlivosť - samostatnosť, flexibilita - chuť vzdelávať sa a prijímať nové poznatky
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru. Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce. Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Podobné pracovné ponuky

Expert pre plánovanie zásobovania
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Montážnik
Bánovce nad Bebravou
880.0 - 935.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladník s VZV
Košice
900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.