Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 16.02.2022

Business Analyst

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Business analytik je jednou z kľúčových rolí v tíme, intenzívne vzdelávanie a obchodný prínos sú na programe hneď od prvého dňa. Vo svojej úlohe budete skúmať a analyzovať zatiaľ neznáme skutočnosti, trendy a poznatky tak, aby pro aktívne ovplyvnili úspech spoločnosti. Táto pozícia interaguje s globálnym, seniorským vedením a výkonnými globálnymi tímami. Pracovná náplň: • Návrh merania, ktoré adekvátne merajú výkonnosť procesov a podnikania • Premeniť obchodné problémy na data problémy, definovať data požiadavky, riadiť implementáciu tímom dátového inžinierstva • Budovať high-impact Tableau dashboardy pre vizualizáciu • Automatizovať a zlepšovať opakujúce sa reporty, napríklad mesačná kontrola podnikania • Dotazovať sa na dáta z rôznych zdrojov (databáz) pomocou SQL • Analýza údajov tak, aby ste identifikovali vzorce, hlavné príčiny a obchodné príležitosti • Podpora vedúcich v rozhodovaní pomocou ad hoc analýz • Neustále sa zapájanie do globálneho vedenia, zainteresovaných strán a technologických tímov (napr. USA, India)
Požiadavky na zamestnanca
Základné predpoklady: * Vzdelanie v oblasti obchodu alebo strojárstva * Prax ako obchodný analytik alebo dátový analytik alebo súvisiace zamerania * Osvedčené skúsenosti s prácou s SQL a veľkými dátami * Predchádzajúce skúsenosti s vytváraním reportov a vizualizáciou pomocou Tableau Preferované predpoklady: * Skúsenosti s analytickými nástrojmi, ako sú Cognos, Quicksiht alebo podobné * Schopnosť vykonávať viacero úloh súčasne a spracovávať viac žiadostí s rôznym stupňom priority * Vynikajúce organizačné schopnosti * Schopnosť nadväzovať dôveryhodné vzťahy s obchodnými partnermi * Výborné komunikačné schopnosti * Plynulé spracovanie a analýza údajov
Benefity práce
Medzi hlavné benefity patrí ročné členstvo na klinike, životné poistenie, starobný dôchodok, stravné lístky formou karty, rozvoj kariéry a vzdelávanie.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Informačné technológie Globálny celosvetovo známy klient.

Podobné pracovné ponuky

VAT špecialista
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT Tester s nemeckým jazykom
Bratislava
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Klientský pracovník v banke
Zvolen
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.