Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 15.02.2022

Business Analyst

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Business analytik je jednou z kľúčových rolí v tíme, intenzívne vzdelávanie a obchodný prínos sú na programe hneď od prvého dňa. Vo svojej úlohe budete skúmať a analyzovať zatiaľ neznáme skutočnosti, trendy a poznatky tak, aby pro aktívne ovplyvnili úspech spoločnosti. Táto pozícia interaguje s globálnym, seniorským vedením a výkonnými globálnymi tímami. Pracovná náplň: • Návrh merania, ktoré adekvátne merajú výkonnosť procesov a podnikania • Premeniť obchodné problémy na data problémy, definovať data požiadavky, riadiť implementáciu tímom dátového inžinierstva • Budovať high-impact Tableau dashboardy pre vizualizáciu • Automatizovať a zlepšovať opakujúce sa reporty, napríklad mesačná kontrola podnikania • Dotazovať sa na dáta z rôznych zdrojov (databáz) pomocou SQL • Analýza údajov tak, aby ste identifikovali vzorce, hlavné príčiny a obchodné príležitosti • Podpora vedúcich v rozhodovaní pomocou ad hoc analýz • Neustále sa zapájanie do globálneho vedenia, zainteresovaných strán a technologických tímov (napr. USA, India)
Požiadavky na zamestnanca
Základné predpoklady: * Vzdelanie v oblasti obchodu alebo strojárstva * Prax ako obchodný analytik alebo dátový analytik alebo súvisiace zamerania * Osvedčené skúsenosti s prácou s SQL a veľkými dátami * Predchádzajúce skúsenosti s vytváraním reportov a vizualizáciou pomocou Tableau Preferované predpoklady: * Skúsenosti s analytickými nástrojmi, ako sú Cognos, Quicksiht alebo podobné * Schopnosť vykonávať viacero úloh súčasne a spracovávať viac žiadostí s rôznym stupňom priority * Vynikajúce organizačné schopnosti * Schopnosť nadväzovať dôveryhodné vzťahy s obchodnými partnermi * Výborné komunikačné schopnosti * Plynulé spracovanie a analýza údajov
Benefity práce
Medzi hlavné benefity patrí ročné členstvo na klinike, životné poistenie, starobný dôchodok, stravné lístky formou karty, rozvoj kariéry a vzdelávanie.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Informačné technológie Globálny celosvetovo známy klient.

Podobné pracovné ponuky

Manažér vývojového tímu - HW
Prievidza
2500.0 - 3500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
DATA ANALYST/ REPORTING SPECIALIST SENIOR
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Kontrolór kvality
Žilina
1010.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.