Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.11.2021

Consultant SAP BW/4HANA and SAP BPC Planning

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 2000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Medzi hlavnú náplň práce patrí: - Definovanie, optimalizácia a implementácia SAP BPC alebo SAP IP Planning, SAP BW na projektoch HANA alebo BW/4HANA. - Analýza, konsolidácia, dokumentácia alebo prevod obchodných požiadaviek do návrhov riešení a architektúr. - Aktívny člen v plnom implementačnom cykle, ktorý vykonáva úlohy projektového manažmentu a podporuje predpredajné aktivity.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky: - Minimálne 3 roky skúsenosti v SAP a SAP BW na HANA alebo BW/4HANA, najmä konfigurácia. prispôsobenie, migrácia a vývoj dátových modelov v SAP - Minimálne 3 roky skúseností v oblasti plánovania SAP a/alebo technických riešení SAP HANA (vrátane SAP BPC a SAP IP) - Ideálne silná znalosť ABAP, SQL alebo iných programovacích jazykov, Know-How v oblasti SOAP- a/alebo REST-Services. - V ideálnom prípade ste už pracovali vo finančnom odvetví (bankovníctvo / poisťovníctvo) a skúsenosti vo výrobe alebo v iných odvetviach sú vítané. - Ideálne ďalšie znalosti v akomkoľvek inom module SAP (napr. HR, TRM, SRM, CRM). - Vzdelanie v odbore informatika, podnikové informačné systémy alebo podobne - Je dobré mať skúsenosti s riadením IT projektov. Zručnosti: - Analytické myslenie. - Samostatnosť a zodpovednosť. - Silné komunikačné a prezentačné schopnosti a nemecký a anglický jazyk. - Orientácia na riešenie problémov. - Rýchla adaptabilita na zmeny a zložité pracovné prostredie. - Schopnosť pracovať v tíme (2 - 8 ľudí). - Vysoká orientácia na zákazníka. - Nadšenie pre inovácie a vzdelávanie. - Ideálne zručnosti projektového manažmentu. - Plynulá nemčina a angličtina, slovom aj písmom.
Benefity práce
- Možnosť pracovať odkiaľkoľvek zo Slovenska (stačí dobré pripojenie na internet) - - V plnej výške preplácané stravné lístky zamestnávateľom - Voucher poukážky v hodnote 17€ mesačne - Sphere VIP karta - Multisport karta - Cafeteria Benefit Plus - Ročné bonusy - Masáže - 5 dní extra dovolenky - Kurzy angličtiny
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2,nemecky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Popredná firma zaoberajúca sa informačnými technológiami, bankovníctvom a finančníctvom pôsobiaca dlhodobo na slovenskom trhu a v zahraničí. Firma figuruje okrem Slovenskej republiky v ďalších 36 krajinách s viac ako 10.000 zamestnancami.

Podobné pracovné ponuky

Project Manager - Information Security
Senec
od 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Security Architect
Senec
od 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IAM Engineer
Senec
od 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.