Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 26.08.2021

DevOps Engineer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Full-time
Odvetvie:
B2B, IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2700.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, ktorý sa zameriava na IT solutions and consulting v oblasti vývoja softvérových riešení pre kapitálové trhy, aktuálne hľadáme DevOps engineera s Anglickým jazykom.
Požiadavky na zamestnanca
- Tvorba virtuálneho prostredia - Automatizácia procesov - Tvorba nezávislých webových nástrojov - Analýza a plnenie požiadaviek interných a externých partnerov, návrh a riešenie dizajnu aplikácií na základe daných požiadaviek - Zabezpečenie plynulej prevádzky v testovacom, vývojovom a produkčnom prostredí - Konfigurovanie a spravovanie Oracle, MySQL, MongoDB, Elasticsearch, Hadoop, GIT, Jenkins atď. - Podpora pre juniorných kolegov - napr. mentorovanie menej skúsených vývojárov Must have: Minimálne 2 roky skúseností s infraštruktúrou Win/Linux Minimálne 2 roky skúseností so skriptovacími jazykmi (min. 2: Bash, Phyton, Perl, Ruby, Javascript) Cloud services experience (AWS, MS Azure, Google CS) Znalosti Java Nice to have: Skúsenosti implementáciou bezpečnostných štandardov a s riešením problémov Ochota zapojiť sa do implementácie SW riešení Efektívny TimeManagment Skúsenosti s Oracle, MySQL, MongoDB & Elasticsearch, Jenkins Kto ste? A aká ste osobnosť? Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá. Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať. Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme. Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.
Benefity práce
- Tréningy hard a soft skills - Certifikácie - Možnosť cestovať - Cafeteria bonus - Miesto práce je v nových biznis priestoroch Nivy Tower - 25 dní dovolenky ročne bez ohľadu na vek
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Client business is dedicated to a global management and technology consultancy dedicated to the financial services and energy industries.

Podobné pracovné ponuky

DATA ANALYST/ REPORTING SPECIALIST SENIOR
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Kontrolór kvality
Žilina
1010.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Ovládaš nemčinu a máš skúsenosti s prácou v Shared Service Centre? Daj nám o sebe vedieť!
Košice
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.