Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 26.08.2021

DevOps Engineer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Full-time
Odvetvie:
Business-to-Business, Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2700.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, ktorý sa zameriava na IT solutions and consulting v oblasti vývoja softvérových riešení pre kapitálové trhy, aktuálne hľadáme DevOps engineera s Anglickým jazykom.
Požiadavky na zamestnanca
- Tvorba virtuálneho prostredia - Automatizácia procesov - Tvorba nezávislých webových nástrojov - Analýza a plnenie požiadaviek interných a externých partnerov, návrh a riešenie dizajnu aplikácií na základe daných požiadaviek - Zabezpečenie plynulej prevádzky v testovacom, vývojovom a produkčnom prostredí - Konfigurovanie a spravovanie Oracle, MySQL, MongoDB, Elasticsearch, Hadoop, GIT, Jenkins atď. - Podpora pre juniorných kolegov - napr. mentorovanie menej skúsených vývojárov Must have: Minimálne 2 roky skúseností s infraštruktúrou Win/Linux Minimálne 2 roky skúseností so skriptovacími jazykmi (min. 2: Bash, Phyton, Perl, Ruby, Javascript) Cloud services experience (AWS, MS Azure, Google CS) Znalosti Java Nice to have: Skúsenosti implementáciou bezpečnostných štandardov a s riešením problémov Ochota zapojiť sa do implementácie SW riešení Efektívny TimeManagment Skúsenosti s Oracle, MySQL, MongoDB & Elasticsearch, Jenkins Kto ste? A aká ste osobnosť? Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá. Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať. Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme. Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.
Benefity práce
- Tréningy hard a soft skills - Certifikácie - Možnosť cestovať - Cafeteria bonus - Miesto práce je v nových biznis priestoroch Nivy Tower - 25 dní dovolenky ročne bez ohľadu na vek
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Client business is dedicated to a global management and technology consultancy dedicated to the financial services and energy industries.

Podobné pracovné ponuky

Windows Server Specialist
Prievidza
2500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior IT Support Specialist
Banská Bystrica
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Recruiter
Bratislava
1200.0 - 1600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.