Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.01.2023

Disponent

Lokalita:
Lozorno
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy Komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok, cenotvorba a príprava zmlúv. Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok. Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému, evidencia údajov o vykonaných jazdách. Operatívne riešenie zmien a reklamácií. Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru. Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi. Vedenie školení pre vodičov. Analýza dát o preprave a nákladov. Komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami. Zodpovednosť za technický stav vozového parku, zabezpečovanie STK kontrol, poistení.
Požiadavky na zamestnanca
Zodpovedný prísup Analyzačné a komunikačné zručnosti
Benefity práce
výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Naším klientom je špičková medzinárodná spoločnosť, ktorá je TIER 1 dodávateľom pre najväčšie svetové značky výrobcov osobných automobilov

Podobné pracovné ponuky

Technik procesov
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Aktuár a poistný matematik v IT
Bratislava
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
PTP Klientská podpora
Bratislava 2
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.