Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.04.2023

Údržbár mechatronik so znalosťou diagnostiky na PLC !

Lokalita:
Lozorno
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering, Inžinierstvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1600.0 - 1800.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
+ 12,5% výkonnostný bonus + 13,14 - ty plat + príplatky (konečná výška základnej mzdy sa môže výrazne líšiť, v závislosti od Vašich skúseností !!! ) Máte prax v oblasti Automotive a nie sú Vám cudzie pojmy z oblasti diagnostiky riadiacich systémov a hydraulických a pneumatických obvodov ? Výborne! Práve hľadáme na pozíciu ŠPECIALISTA ÚDRŽBY PRE PLC a mechatroniky skúseného odborníka. NÁPLŇ PRÁCE: - zabezpečenie bezproblémového rozbehu nových výrobných technológií - spolupráca v teame špecialistov pri rozbehu zariadenia - spolupráca na plnení stanovených výkonnostných ukazovateľov - zodpovednosť za vývoj systému údržby výrobných zariadení (stroje i prípravky) - spolupráca s ostatnými pracovníkmi pri riešení operatívnych problémov - zabezpečenie prevádzkyschopnosti výrobného zariadenia a procesu trvalého zlepšovania
Požiadavky na zamestnanca
skúsenosti zo strojárskeho prostredia (Automotive veľkou výhodou) základná znalosť AJ alebo NJ znalosť metód TPM a ich plánovanie znalosť systémov Siemens S7 + diagnostika riadiacich systémov vedomosti pneumatických a hydraulických obvodov skúsenosti v oblasti mechatroniky systémový prístup k riešeniu problémov orientácia v elektro dokumentácii časová flexibilita (pracuje sa na zmeny)
Benefity práce
- 5 dní dovolenky navyše - zimný a letný bonus (13, 14 plat - vyplácaný podľa hodnotiacich kritérií spoločnosti) - dochádzkový bonus - príplatky nad rámec zákona za prácu v poobednej a v nočnej zmene - príplatky za špeciálne činnosti - možnosť práce nadčas - poskytnutie ubytovania - čisté a príjemné prostredie Ubytovanie a dopravu zabezpečíme :)
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Práca v zahraničí - Viažač bremien
Belgicko
1700.0 - 2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik (vstrekolisy)
Lozorno
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Business Development Manager ( možnosť aj full remote )
Slovensko
1750.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.