Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.04.2022

E-Mobility konštruktér

Lokalita:
Kysucké Nové Mesto
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Research & Development, Construction
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 - 2000.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre unikátne výskumné a vývojové centrum v oblasti E-mobility hľadáme šikovného konštruktéra, ktorého náplňou práce bude: - Konštrukcia produktov - hybridné moduly, elektro osi a aktuátory a taktiež konštrukcia komponentov s dôrazom na existujúce odporúčania, - uvoľňovanie výkresov a prípadné vykonanie zmien s prihliadnutím na štandardy, - uvoľňovanie výrobných odchýlok, požiadaviek na zmeny v konštrukcii, - pevnostné analýzy (FEA), - spolupráca na tvorbe FMEA, - identifikácia odchýlok.
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa - Znalosť konštrukcie produktu, výpočty tolerancií, - znalosť FEM analýzy, - skúsenosti s návrhom konceptov v automotive , - znalosť konštrukčných programov PTC Creo Parametric/CATIA výhodou, - znalosť Ansys V18.2 - výhodou, - aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (slovom i písmom)
Benefity práce
- 13. a 14. plat, - príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia - možnosť kariérneho rastu, - bohatý sociálny program, - relokačný príspevok počas prvého roka, - jazykové kurzy (EN, DE) plne hradené zamestnávateľom, - stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti, - práca v dynamickom kolektíve.
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť zaoberajúca sa výskumom a vývojom mechatronických systémov, aktuátorov, elektro osí a hybridných pohonov.

Podobné pracovné ponuky

Otvorená pozícia v laboratóriách - Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme šikovného Dizajn inžiniera pre medzinárodného klienta
Bánovce nad Bebravou
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior Expert Energy Management Optimalization
3700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.