Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 30.06.2022

Elektrotechnik - commisioning engineener

Lokalita:
Trenčín
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 - 2500.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle, hľadáme elektrotechnika- commisionic engineer, ktorý bude inštalovať linky u klientov v rámci EÚ. Náplň práce: - montáž a testovanie pneumatických a hydraulických strojov a príslušenstva, dokončenie inštalácie priamo v závode - zabezpečenie opráv a doladenie strojov, podľa požadovanej kvality - bežný servis a prebrusovanie nástrojov - vykonávanie požadovaných zmien pri inštaláciách a spúšťaní strojov - technická podpora pri prispôsobovaní nástrojov pre dané procesy - identifikovanie porúch a problémov na strojoch s minimálnymi prestojmi vo výrobe - vykonávanie a dohľad nad skúškami a sprievodnými potvrdzovacími operáciami - schopnosť samostatne analyzovať a riešiť problémy - súlad a dohľad nad všetkými pokynmi a normami ovplyvňujúcimi sektor HSE
Požiadavky na zamestnanca
- osvedčenie elektrotechnika - minimálne §22 - PODMIENKOU - znalosť strojárskeho kreslenia, základ mechanickej integrácie, znalosť všetkých druhov mechanických štruktúr, pneumatických, hydraulických systémov - dobré komunikačné a koordinačné schopnosti, zodpovednosť, orientácia na zákazníka - vyžaduje sa CESTOVANIE - 80 % pracovného času - SR aj zahraničie - Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Benefity práce
- 13. plat - jazykové kurzy - plne hradené stravné lístky - Cafeteria - preplácané diéty a ubytovanie pri služobných cestách - služobné auto - preplácané nadčasy
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Naším klientom je Tier I. dodávateľ v oblasti automobilového priemyslu zameraný na výrobu interiérov sedadiel, elektroniku palubnej dosky a pasívnu bezpečnosť.

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme skúseného Account Managera pre nášho klienta
Slovensko
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadá sa Projektový manažér vývoja pre medzinárodného klienta
Bánovce nad Bebravou
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Logistický disponent
Lozorno
1600.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.