Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 18.03.2022

Expert Asset IT Management

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2250.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Budete zodpovedný za nastavenie IT tools a power BI reportov pre Asset technické oddelenie. Budete vyvíjať definície požiadaviek na zmeny a vytvárať a spúšťať pravidelné a ad hoc power BI reporty a analýzy. Kľúčové zodpovednosti: 1. Vývoj štruktúry a architektúry power BI reportingu v súlade s Advisor CAPEX & Maintenance Analysis a Senior Expert Asset Optimization. 2. Navrhovanie pravidelných reportov pre jednotlivé krajiny a vykonávanie ad-hoc analýz z miestnych aj medzinárodných požiadaviek. 3. Zriadenie a vedenie mesačných meetingov s podávaním správ o KPIs. 4. Na základe úzkej spolupráce s lokálnymi kľúčovými užívateľmi definovať a popísať požiadavky na zmeny, zabezpečiť ich rozvoj dodávateľom systému a tým ďalej zvyšovať kvalitu systému. 5. Ďalšie obohacovanie údajov pochádzajúcich z Asset IT System o údaje o predaji, údaje o počasí atď. s cieľom vykonávať hlbšiu analýzu údajov. 6. Slúžiť ako hlavný kontaktný bod pre vybraných kľúčových používateľov v krajine, pomáhať im s každodennými problémami so systémom Asset IT a slúžiť ako podpora prvej úrovne a rozhranie pre podporu druhej úrovne u dodávateľa.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky - VŠ – min Bc., najlepšie IT Data Analytics - Min. 2 roky odbornej praxe, - Slovenský jazyk – rodný - Anglický jazyk – C1 plynule písaný aj hovorený jazyk - Znalosť nemeckého alebo rumunského jazyka – výhodou - Potrebné skúsenosti s analýzou údajov - Znalosť MS Office je nutnosťou - Silné komunikačné schopnosti - Vysoko rozvinuté vyjednávacie schopnosti a emocionálna inteligencia - Vysoká vnútorná motivácia, flexibilita a vášeň pre prácu - Vysoká schopnosť pracovať a konať slobodne a niesť zodpovednosť za dosiahnuté výsledky
Benefity práce
- Stabilná medzinárodná spoločnosť - Čerstvo pomletá káva na pracovisku - Motivujúce finančné ohodnotenie - Možnosť využívať angličtinu na každodennej báze - Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá vyrába a predáva ropu, plyn a chemické produkty a technologické riešenia.

Podobné pracovné ponuky

DATA ANALYST/ REPORTING SPECIALIST SENIOR
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Kontrolór kvality
Žilina
1010.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Ovládaš nemčinu a máš skúsenosti s prácou v Shared Service Centre? Daj nám o sebe vedieť!
Košice
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.