Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 18.03.2022

Expert Asset IT Management

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2250.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Budete zodpovedný za nastavenie IT tools a power BI reportov pre Asset technické oddelenie. Budete vyvíjať definície požiadaviek na zmeny a vytvárať a spúšťať pravidelné a ad hoc power BI reporty a analýzy. Kľúčové zodpovednosti: 1. Vývoj štruktúry a architektúry power BI reportingu v súlade s Advisor CAPEX & Maintenance Analysis a Senior Expert Asset Optimization. 2. Navrhovanie pravidelných reportov pre jednotlivé krajiny a vykonávanie ad-hoc analýz z miestnych aj medzinárodných požiadaviek. 3. Zriadenie a vedenie mesačných meetingov s podávaním správ o KPIs. 4. Na základe úzkej spolupráce s lokálnymi kľúčovými užívateľmi definovať a popísať požiadavky na zmeny, zabezpečiť ich rozvoj dodávateľom systému a tým ďalej zvyšovať kvalitu systému. 5. Ďalšie obohacovanie údajov pochádzajúcich z Asset IT System o údaje o predaji, údaje o počasí atď. s cieľom vykonávať hlbšiu analýzu údajov. 6. Slúžiť ako hlavný kontaktný bod pre vybraných kľúčových používateľov v krajine, pomáhať im s každodennými problémami so systémom Asset IT a slúžiť ako podpora prvej úrovne a rozhranie pre podporu druhej úrovne u dodávateľa.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky - VŠ – min Bc., najlepšie IT Data Analytics - Min. 2 roky odbornej praxe, - Slovenský jazyk – rodný - Anglický jazyk – C1 plynule písaný aj hovorený jazyk - Znalosť nemeckého alebo rumunského jazyka – výhodou - Potrebné skúsenosti s analýzou údajov - Znalosť MS Office je nutnosťou - Silné komunikačné schopnosti - Vysoko rozvinuté vyjednávacie schopnosti a emocionálna inteligencia - Vysoká vnútorná motivácia, flexibilita a vášeň pre prácu - Vysoká schopnosť pracovať a konať slobodne a niesť zodpovednosť za dosiahnuté výsledky
Benefity práce
- Stabilná medzinárodná spoločnosť - Čerstvo pomletá káva na pracovisku - Motivujúce finančné ohodnotenie - Možnosť využívať angličtinu na každodennej báze - Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá vyrába a predáva ropu, plyn a chemické produkty a technologické riešenia.

Podobné pracovné ponuky

Programátor / Vývojár - brigáda pre študenta!
Bratislava
7.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Windows Server Specialist
Bratislava
2500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior IT Support Specialist
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.