Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 17.05.2023

Financial & Business Controller / Finančný a biznis kontrolór

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Účtovníctvo a Financie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1800.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Do nášho interného Adecco tímu hľadáme nového kolegu / novú kolegyňu na pozíciu Financial & Business Controller. Hlavnými zodpovednosťami a náplňou práce na tejto pozícii je: - sledovanie, monitorovanie a analyzovanie mesačných finančných výsledkov, - analýza zmien a reportovanie fluktuácie, - zavádzanie finančnej kontroly a zabezpečenie presnosti finančných reportov, - analýza a zhodnotenie nákladovej efektívnosti, - vytváranie a monitorovanie plnenia forecastov na mesačnej a štvrťročnej báze, - manažment DSO a pohľadávok, - asistovanie pri vytváraní budgetu a monitorovanie plnenia na mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze, - vykonávanie úkonov spojených s mesačnou finančnou závierkou v súlade s US GAAP / IFRS pravidlami a príprava finančných a business reportov určených pre vedenie spoločnosti, - kontrolovanie finančných tokov spoločnosti, - zabezpečovanie dodržiavania finančných procedúr v súlade so zákonom a daňovými pravidlami, - aktualizácia, administrácia a kontrola obchodných zmlúv na základe aktuálnej legislatívy v spolupráci s vedením spoločnosti - zakladanie, nastavenie a administrácia klientov, dodávateľov a zmlúv v účtovnom a mzdovom softvére, - nastavenie a vykonávanie credit check-ov a analýza rizík, - kontrola a schvaľovanie dodávateľských a odberateľských faktúr v stanovenom limite a v súlade s obchodnými zmluvami.
Požiadavky na zamestnanca
- MBA alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti účtovníctva, financií, ekonomike je veľkou výhodou - ideálne min. 3 - 4 roky skúseností na finančnom oddelení v medzinárodnej spoločnosti, - US GAAP znalosť - skúsenosť s prácou s ERP (výhodou je zavádzanie ERP), - MS Office na používateľskej úrovni, Excel na úrovni pokročilý je podmienkou - anglický jazyk na úrovni min. B2 (schopnosť plynule komunikovať v angličtine) - analytické a systematické myslenie
Benefity práce
PONÚKAME: - zaujímavú a náročnú prácu v stabilnej spoločnosti - možnosť profesionálneho a kariérneho rastu - samostatnú prácu a možnosť sebarealizácie - kompletné zaškolenie na pozíciu a pravidelné školenia súvisiace s legislatívou a výkonom práce - motivačný systém odmeňovania - okrem základnej mesačnej mzdy možnosť získania 13. a 14. platu. BENEFITY: - možnosť práce z domu - flexibilná pracovná doba (core time od 9:00 do 15:00 hodiny) - 5 dní voľna nad rámec zákonnej dovolenky a narodeninové voľno - pravidelné štvrťročné príspevky do cafeterie - príspevky pri pracovných výročiach, jubileách a špeciálnych životných udalostiach (sobáš, narodenie dieťaťa) - príspevok do DDS po 1 roku s nami - ovocné dni 2x v mesiaci - možnosť využitia MultiSport karty - príspevok zamestnávateľa na stravné vo výške 4 EUR - teambuildingové akcie - zamestnanecké zľavy
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia je jednou z TOP 3 personálnych agentúr na Slovensku, ktorá pôsobí na trhu od roku 2002. Našou hlavnou úlohou je ľuďom poskytovať prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre fungujúce a prosperujúce spoločnosti. Pozícia, ktorú obsadzujeme, je do nášho interného Adecco tímu.

Podobné pracovné ponuky

Team Leader účtovníkov
Košice-Staré Mesto
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior Finance Analyst with German
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
VAT Špecialista - vhodné aj pre absolventov!
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.