Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.04.2022

FMEA moderátor

Lokalita:
Kysucké Nové Mesto
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 - 1800.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre unikátne vývojové centrum v oblasti E-mobility hľadáme šikovného FMEA moderátora, ktorého náplňou práce bude: - Zodpovednosť za koordináciu, realizáciu a správu D-FMEA (systémová a na úrovni komponentov) a P-FMEA (výroba a montáž) mechatronických produktov, - moderovanie skupinových mítingov v rámci interdisciplinárnych tímov, - zabezpečenie „Lessons learned“ z predošlých projektov, - spracovávanie výsledkov FMEA vo forme správ, - prezentácia výsledkov FMEA (interne a pred zákazníkmi), - práca so softwarom IQ-FMEA (od firmy APIS).
Požiadavky na zamestnanca
- znalosť anglického jazyka (slovom a písmom), - znalosť AIAG/VDA normy (FMEA) - skúsenosti v oblasti moderovania FMEA, - znalosť softvéru IQ-FMEA od spoločnosti APIS výhodou, - skúsenosti s interdisciplinárnou spoluprácou, - práca v tíme.
Benefity práce
- 13./14. plat, - jazykový príplatok, - odmeňovanie za zlepšovacie návrhy, - príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia, - relokačný príspevok, - príspevok na jazykové vzdelávanie, - bohatý sociálny program - kompletné zaškolenie, - sebarealizácia na zodpovednej pozícii a možnosť odborného a profesijného rastu, - 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Inžinier pre oblasť životného prostredia
Kechnec
1380.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Team Leader hotovej výroby
Senec
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
SQA Inžinier pre oddelenie Kvality
Prešov
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.