Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.04.2022

FMEA moderátor

Lokalita:
Kysucké Nové Mesto
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 - 1800.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre unikátne vývojové centrum v oblasti E-mobility hľadáme šikovného FMEA moderátora, ktorého náplňou práce bude: - Zodpovednosť za koordináciu, realizáciu a správu D-FMEA (systémová a na úrovni komponentov) a P-FMEA (výroba a montáž) mechatronických produktov, - moderovanie skupinových mítingov v rámci interdisciplinárnych tímov, - zabezpečenie „Lessons learned“ z predošlých projektov, - spracovávanie výsledkov FMEA vo forme správ, - prezentácia výsledkov FMEA (interne a pred zákazníkmi), - práca so softwarom IQ-FMEA (od firmy APIS).
Požiadavky na zamestnanca
- znalosť anglického jazyka (slovom a písmom), - znalosť AIAG/VDA normy (FMEA) - skúsenosti v oblasti moderovania FMEA, - znalosť softvéru IQ-FMEA od spoločnosti APIS výhodou, - skúsenosti s interdisciplinárnou spoluprácou, - práca v tíme.
Benefity práce
- 13./14. plat, - jazykový príplatok, - odmeňovanie za zlepšovacie návrhy, - príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia, - relokačný príspevok, - príspevok na jazykové vzdelávanie, - bohatý sociálny program - kompletné zaškolenie, - sebarealizácia na zodpovednej pozícii a možnosť odborného a profesijného rastu, - 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Manažér vývojového tímu - HW
Prievidza
2500.0 - 3500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Elektromechanik špecialista
Nové Mesto nad Váhom
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Administratívny pracovník s francúzštinou alebo holandčinou - aj absolventi/HOME OFFICE!
Bratislava
1600.0 - 1375.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.