Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 01.09.2021

Hľadáme Elektro údržbára so znalosťou PLC- stačí diagnostika! Pozícia vhodná pre absolventa!

Lokalita:
Zlate Moravce
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 930.0 - 930.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho overeného klienta z výrobnej oblasti kompresorov. Ak ste sa stretli s diagnostikou na PLC (Simatic alebo TIA portály), máte vyhlášku §21, §22 alebo §23 tak sa neváhajte ozvať ! Hľadáme absolventov, ale aj skúsených elektrikárov :) - vykonávanie opráv a nastavenie elektrického zariadenia vo výrobe - zabezpečenie prevádzky a údržby výrobného zariadenia - evidencia porúch v elektronickom systéme - riešenie okamžitých technických výpadkov a porúch - diagnostika porúch na PLC - potrebné sú základné znalosti (vyššie znalosti = vyššie ohodnotenie), iba diagnostikovanie- vyhľadávanie chýb
Požiadavky na zamestnanca
• prax vo výrobnej spoločnosti v oblasti údržby a opráv strojov, výrobných liniek a zariadení • logické a analytické myslenie • samostatnosť, flexibilita a ochota vzdelávať sa • tímový hráč • časová flexibilita (práca na 4 zmeny - 2+2+4 dni voľno)
Benefity práce
Meal Vouchers
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Fullstack developer
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Aktuár a poistný matematik v IT
Bratislava
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik údržby
Trenčín
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.