Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.05.2022

Hľadáme teamleadra pre sekretariát vedenia spoločnosti

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Human Resources
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2100.0 EUR
Pozícia:
team-leader
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho medzinárodného klienta hľadáme koordinátora/ teamleadra , ktorého náplňou práce bude: - Riadiť svoj vlastný tím sekretariátu - Rozdeľovať a koordinovať úlohy členov tímu - Zabezpečiť prípravu stretnutí a workshopov, organizácia seminárov v rámci Slovenska aj zahraničia. - Plánovať a zabezpečovať transfery a hoteli. - Pripravovať dokumenty a prezentácie pre vedenie spoločnosti. - Zabezpečovať potrebné kancelárske potreby, tlačoviny a catering. - Pracovať s internými systémami a distribúcia správ a protokolov. - Vybavovať korešpondenciu - Koordinácia telefonických hovorov a termínov vedenia spoločnosti.
Požiadavky na zamestnanca
- Ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa - Nemecký jazyk- min.B2 podmienkou -hovorovo aj písmom - Min. 3 roky pracovných skúseností na pozícii office manažér/ka, office asistent/ka, sekretár/ka, - Prechádzajúce skúsenosti s vedením tímu sú veľkou výhodou, - Vynikajúce komunikačné zručnosti a písomný a ústny prejav v slovenskom a nemeckom jazyku - Výborný time management - Organizačné zručnosti, precíznosť a zmysel pre detail - Schopnosť zodpovedne pracovať s dôvernými informáciami, lojalita - MS Office- používateľská úroveň
Benefity práce
- Pracovný pomer na dobu neurčitú, - Dlhodobo sa vzdelávať a možnosť kariérneho i osobného rastu - Zdravé raňajky a vitamínové balíčky - Byť pravou rukou a nahliadnuť bližšie k veciam - Firemné eventy - Príspevok na stravovanie - Cafeteria benefit
Jazykové požiadavky
nemecky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

P&O Talent Acquisition Partner
Senec
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Pridaj sa k nám, do teamu administratívnej a technickej podpory! Ak si flexibilný a rád komunikuješ v anglickom jazyku napíš nám!
Galanta
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme HR Business Partnera
Senec
1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.