Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.05.2022

Hľadáme teamleadra pre sekretariát vedenia spoločnosti

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Human Resources
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2100.0 EUR
Pozícia:
team-leader
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho medzinárodného klienta hľadáme koordinátora/ teamleadra , ktorého náplňou práce bude: - Riadiť svoj vlastný tím sekretariátu - Rozdeľovať a koordinovať úlohy členov tímu - Zabezpečiť prípravu stretnutí a workshopov, organizácia seminárov v rámci Slovenska aj zahraničia. - Plánovať a zabezpečovať transfery a hoteli. - Pripravovať dokumenty a prezentácie pre vedenie spoločnosti. - Zabezpečovať potrebné kancelárske potreby, tlačoviny a catering. - Pracovať s internými systémami a distribúcia správ a protokolov. - Vybavovať korešpondenciu - Koordinácia telefonických hovorov a termínov vedenia spoločnosti.
Požiadavky na zamestnanca
- Ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa - Nemecký jazyk- min.B2 podmienkou -hovorovo aj písmom - Min. 3 roky pracovných skúseností na pozícii office manažér/ka, office asistent/ka, sekretár/ka, - Prechádzajúce skúsenosti s vedením tímu sú veľkou výhodou, - Vynikajúce komunikačné zručnosti a písomný a ústny prejav v slovenskom a nemeckom jazyku - Výborný time management - Organizačné zručnosti, precíznosť a zmysel pre detail - Schopnosť zodpovedne pracovať s dôvernými informáciami, lojalita - MS Office- používateľská úroveň
Benefity práce
- Pracovný pomer na dobu neurčitú, - Dlhodobo sa vzdelávať a možnosť kariérneho i osobného rastu - Zdravé raňajky a vitamínové balíčky - Byť pravou rukou a nahliadnuť bližšie k veciam - Firemné eventy - Príspevok na stravovanie - Cafeteria benefit
Jazykové požiadavky
nemecky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Si absolvent/ junior vidíš sa v oblasti HR a baví ťa komunikácia s ľuďmi v nemeckom jazyku? Už ďalej nehľadaj iné ponuky, ale poď pracovať pre nášho medzinárodného klienta, ktorý obsadzuje pozíciu HR špecialistu s nemeckým jazykom.
Slovensko
1350.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme šikovného Špecialistu náborového procesu - Recruiter v medzinárodnej výrobnej spoločnosti.
Kechnec
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Administratívny pracovník s poľštinou
Košice
950.0 - 1199.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.