Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.11.2022

Hľadáš prácu? Pracuj s nami ako pracovník/pracovníčka vo výrobe v Námestove (areál PUNCH)

Lokalita:
Námestovo
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Engineering, Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
800.0 - 900.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ak chceš začať pracovať stačí nás kontaktovať ! Všetko ostatné vybavíme za Teba (lekár, pracovné oblečenie, vstupný pohovor, zaškolenie a termín nástupu do práce ;) - práca v modernom a čistom prostredí, - vykonávanie jednotlivých operácií vo výrobe podľa pracovných inštrukcií, - zodpovednosť za kvalitu zabalených výrobkov, - zabezpečovanie dokončovacie práce na výrobkoch, - správne triedenie a ukladanie dobrých a nevyhovujúcich výrobkov, - práca na 2-zmeny (ranná, poobedná) alebo 3-zmeny (ranná, poobedná, nočná) alebo 4 zmeny, - miesto výkonu práce je Námestovo (areál PUNCH). - práca vhodná pre mužov aj pre ženy !
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Počet rokov praxe bez požiadavky na odbornú prax Pozícia je vhodná pre absolventa Osobnostné predpoklady a zručnosti manuálna zručnosť, dôslednosť, pozornosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.
Benefity práce
Zamestnanecké výhody, benefity - základná mzda 4,75€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny, po záučnej dobe (6 mesiacov) navýšenie základnej hodinovej mzdy na 5,06€ - výkonnostný bonus, - dochádzkový bonus, - stravovanie v závodnej jedálni, - dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer, - istota stabilného príjmu, - výplata 15. v mesiaci, - vstupná lekárska prehliadka ZADARMO, - možnosť prechodu do kmeňa, - nástupný bonus 80 €, - odporúčací bonus 80 €.
Jazykové požiadavky
slovensky - A1/A2
Informácie o spoločnosti
Výroba dielov pre automobilový priemysel.

Podobné pracovné ponuky

Pracovník odlievania drezov v Strečne
Žilina
1300.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Agile Project Manager
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik procesov
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.