Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 30.11.2022

Hľadáme šikovného Elektrotechnika s angličtinou na správu komponentov v prípade ich výpadku.

Lokalita:
Nová Dubnica
Kontrakt:
Full-time
Odvetvie:
Professional Services, Engineering
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho dlhoročného klienta, ktorý sa venuje oblasti elektrotechniky hľadáme experta pre správu dát, komponentov a produktov s angličtinou. Vaša pracovná náplň bude: - správa a implementácia produktov, - správa kusovníkov daných produktov, ktoré pozostávajú z elektronických/polovodičových komponentov a mechanických komponentov, - definovanie správneho objednávacie čísla z dátového listu vhodný pre výrobu produktu, pri implementácii produktu podľa technických požiadaviek zákazníka, - spolupráca počas fázy naceňovania ako technická podpora teamu, - analýza produktov a identifikovanie adektvátnej náhrady za komponent, - v prípade, ak sa komponent stáva nedostupným na trhu z dôvodu konca svojej životnosti vyhľadanie adekvátnej náhrady na trhu v súlade s enviromentálnymi požiadavkami.
Požiadavky na zamestnanca
-znalosť trhu elektronických komponentov a všeobecné chápanie výrobných procesov (výhodou), -vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z. § 21 (výhodou), -ANJ mierne pokročilý, -MS Office pokročilý, -dobré technické know-how (výhodou), -asertivita, odolnosť voči stresu,
Benefity práce
-Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti, -Kariérny rast, -Motivujúce finančné ohodnotenie, -Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera, možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, športové centrum, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Fullstack developer
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Aktuár a poistný matematik v IT
Bratislava
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik údržby
Trenčín
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.