Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 30.11.2022

Hľadáme šikovného Elektrotechnika s angličtinou na správu komponentov v prípade ich výpadku.

Lokalita:
Nová Dubnica
Kontrakt:
Full-time
Odvetvie:
Professional Services, Engineering
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho dlhoročného klienta, ktorý sa venuje oblasti elektrotechniky hľadáme experta pre správu dát, komponentov a produktov s angličtinou. Vaša pracovná náplň bude: - správa a implementácia produktov, - správa kusovníkov daných produktov, ktoré pozostávajú z elektronických/polovodičových komponentov a mechanických komponentov, - definovanie správneho objednávacie čísla z dátového listu vhodný pre výrobu produktu, pri implementácii produktu podľa technických požiadaviek zákazníka, - spolupráca počas fázy naceňovania ako technická podpora teamu, - analýza produktov a identifikovanie adektvátnej náhrady za komponent, - v prípade, ak sa komponent stáva nedostupným na trhu z dôvodu konca svojej životnosti vyhľadanie adekvátnej náhrady na trhu v súlade s enviromentálnymi požiadavkami.
Požiadavky na zamestnanca
-znalosť trhu elektronických komponentov a všeobecné chápanie výrobných procesov (výhodou), -vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z. § 21 (výhodou), -ANJ mierne pokročilý, -MS Office pokročilý, -dobré technické know-how (výhodou), -asertivita, odolnosť voči stresu,
Benefity práce
-Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti, -Kariérny rast, -Motivujúce finančné ohodnotenie, -Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera, možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, športové centrum, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Kvality inžinier ( junior , senior )
Slovensko
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Procesný inžinier
Lozorno
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme šikovného Dizajn inžiniera pre medzinárodného klienta
Bánovce nad Bebravou
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.