Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 25.04.2023

Hlavný účtovník

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Účtovníctvo a Financie, Administratíva
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme skúseného seniora na pozíciu hlavného účtovníka so skúsenosťami s vedením tímu. Preferuje sa znalosť komplexného účtovníctva, štandardov IFRS, daňových predpisov, skúsenosti so systémom SAP FI, znalosť anglického jazyka na úrovni minimálne B2 (plynulá slovná a písomná komunikácia). Ak máte analytické myslenie, ste precízny a spoľahlivý, táto pozícia je určená práve Vám! Hlavný účtovník má nasledujúce zodpovednosti: - Vedie menší účtovný tím a zabezpečuje jeho metodické a personálne vedenie. - Analyzuje účtovné postupy a činnosti a zabezpečuje ich správnosť a presnosť podľa slovenských účtovných predpisov a IFRS. - Zodpovedá za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierky. - Zodpovedá za daňovú agendu. - Vedie účtovanie majetku, záväzkov, pohľadávok, finančných účtov, platobných operácií, miezd, interných dokladov a iné. - Spracováva daňové priznania (DPPO, DPH a iné dane). - Zabezpečuje spracovanie mesačných, štvrťročných a ročných štatistických výkazov. - Komunikuje s externými právnymi a daňovými poradcami a riadi štatutárny a IFRS audit. - Zabezpečuje implementáciu daňovej a účtovnej legislatívy do internej praxe. - Aktívne spolupracuje s inými oddeleniami na rozvoji a zdokonaľovaní interných procesov a postupov v súlade s potrebami vedenia spoločnosti.
Požiadavky na zamestnanca
•Prax v obdobnej pozícii minimálne 5 rokov •Skúsenosti s vedením tímu, management •Skúsenosti s komplexným účtovníctvom, •Znalosť IFRS štandardov, daňových predpisov •Skúsenosti so SAP FI •Prax s účtovníctvom vo výrobnej firme výhodou •Anglický jazyk - minimálna úroveň B2 (plynulá hovorená aj písomná forma).
Benefity práce
- Hybridná práca: home office / office - Flexibilný pracovný čas - Aktívna podpora osobnostného a vzdelanostného rozvoja zo strany zamestnávateľa - Cafeteria - Odmena pri životnom, pracovnom výročí - Zamestnanecké zľavy - Sociálny program (sociálny program ( teambuildingy, vianočný večierok... )
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodný výrobca a dodávateľ stavebného materiálu

Podobné pracovné ponuky

Špecialista podpory firemných klientov
Bratislava
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Administratívna podpora nákupu s nemeckým jazykom
Košice
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Junior finančný kontrolór/ka
Kysucké Nové Mesto
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.