Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.07.2022

Hovoríš po francúzsky? Staň sa špecialistom zákazníckej podpory a buduj si kariéru!

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Administration, Marketing & Advertising
Dátum nástupu:
výpovedná lehota 1 mesiac|výpovedná lehota 2 mesiace
Platové podmienky:
1290.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ak hovoríte plynule po francúzsky a dorozumiete sa anglicky, pridajte sa k tímu Customer Support! Hľadáme nových ľudí pre novo otvorenú spoločnosť na slovenskom trhu s výbornými príležitosťami pre kariérny rast. Ak rád komunikuješ a medzinárodné prostredie Ti nie je cudzie, toto je tvoja príležitosť! Možnosť práce aj na čiastočný úväzok. Náplň práce: - Vybavovanie prichádzajúcich hovorov od zákazníkov (Nie predaj!) - Pomoc zákazníkom s ich otázkami z oblastí riešenia problémov s výrobkami spoločnosti, registrácia produktov, výmeny a vrátenie peňazí a všetky ďalšie problémy súvisiace so zákazníckym servisom. - Zadávanie relevantných údajov od zákazníka do interných systémov.
Požiadavky na zamestnanca
- Plynulá znalosť nemeckého jazyka - Komunikatívna úroveň anglického jazyka - Pro zákaznícky prístup - Ochota pracovať cez víkend - Výborné komunikačné zručnosti
Benefity práce
- plný/striedavý HO (závisí od vzdialenosti od BA) - 50 eur príspevok na HO/ dochádzanie - Príspevok na stavu hradený zamestnávateľom - Perspektívne príležitosti kariérneho rastu - Rôzne finančné bonusy - Školenia, workshopy
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2,francúzsky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
CPM je Britská procurement spoločnosť s dlhoročnou históriou. Svoje pôsobenie rozšírila na Slovensko a prináša mnoho kariérnych príležitostí.

Podobné pracovné ponuky

Pricing Specialist with French
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Eshop administrátor so švédskym/francúzskym jazykom
Zavar
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer Service Representative / Webmaster with Croatian languague
Trnava
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.