Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.07.2022

Hovoríš po nemecky? Staň sa špecialistom zákazníckej podpory a buduj si kariéru!

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Administratíva, Predaj a obstarávanie, Marketing a reklama
Dátum nástupu:
výpovedná lehota 1 mesiac|výpovedná lehota 2 mesiace
Platové podmienky:
1375.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ak hovoríte plynule po nemecky a dorozumiete sa anglicky, pridajte sa k tímu Customer Support! Hľadáme nových ľudí pre novo otvorenú spoločnosť na slovenskom trhu s výbornými príležitosťami pre kariérny rast. Ak rád komunikuješ a medzinárodné prostredie Ti nie je cudzie, toto je tvoja príležitosť! Náplň práce: - Vybavovanie prichádzajúcich hovorov od zákazníkov (Nie predaj!) - Pomoc zákazníkom s ich otázkami z oblastí riešenia problémov s výrobkami spoločnosti, registrácia produktov, výmeny a vrátenie peňazí a všetky ďalšie problémy súvisiace so zákazníckym servisom. - Zadávanie relevantných údajov od zákazníka do interných systémov.
Požiadavky na zamestnanca
- Plynulá znalosť nemeckého jazyka - Komunikatívna úroveň anglického jazyka - Pro zákaznícky prístup - Ochota pracovať cez víkend - Výborné komunikačné zručnosti
Benefity práce
- plný/striedavý HO (závisí od vzdialenosti od BA) - 50 eur príspevok na HO/ dochádzanie - Príspevok na stavu hradený zamestnávateľom - Perspektívne príležitosti kariérneho rastu - Rôzne finančné bonusy - Školenia, workshopy
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2,nemecky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
CPM je Britská procurement spoločnosť s dlhoročnou históriou. Svoje pôsobenie rozšírila na Slovensko a prináša mnoho kariérnych príležitostí.

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme skúseného Account Managera pre nášho klienta
Slovensko
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Referent nákupu
Michalovce
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer claims specialist with French and English language
Bratislava
1600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.