Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 03.05.2022

HR asistent vo výrobnej spoločnosti v Sučanoch

Lokalita:
Sučany
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Ľudské zdroje
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
900.0 EUR
Pozícia:
assistant
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme dynamického kolegu/kolegyňu na personálne oddelenie vo výrobnej spoločnosti. Práca v informačnom systéme spoločnosti, Vedenie vstupných školení pre nových zamestnancov, Zodpovednosť za zabezpečenie cyklických školení, Organizácia interných, externých školení a jazykových kurzov vrátane zabezpečenie ubytovania, stravovania a miesta školenie podľa potreby, Vyhodnotenie efektívnosti a relevantnosti školení, Spolupráca so strednými a vysokými školami, Pravidelný reporting, Podpora náboru, HR projektov, Tvorba reportov, analýz, štatistík, smerníc a postupov, Ostatné úlohy podľa požiadaviek oddelenia.
Požiadavky na zamestnanca
VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa v odboroch ako ľudské zdroje a personálny manažment, ekonomika a manažment podniku-personálny manažment Výhodou je znalosť Zákonníka práce a pracovnoprávnych predpisov. GDPR. Vedenie a organizácia školení. Pokročilá úroveň znalostí s MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook). Znalosť systému SAP a Human výhodou, VP sk. B výhodou Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa. Komunikácia – jednanie s ľuďmi. Maximálna diskrétnosť, prezentovanie, rozhodovanie, samostatnosť, tímová práca, dynamickosť a odolnosť voči stresu. Analyzovanie a riešenie problémov.
Benefity práce
Mzdové ohodnotenie závisí aj od skúseností. + 13., 14. plat vo výške 30% základnej mzdy + ročná odmena (viazané na výsledky spoločnosti) + bonus za lojalitu - už pri odpracovaní min. 2 rokov sa vypláca mesačný bonus za vernosť, ktorý postupne narastá + doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina a Vrútok bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok) + Stravné lístky 3,83 €
Informácie o spoločnosti
Elektrotechnický priemysel

Podobné pracovné ponuky

HR Systems management & Contact Center Specialist with English and German language
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Ovládaš nemčinu a máš skúsenosti s prácou v Shared Service Centre? Daj nám o sebe vedieť!
Košice
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.