Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 14.11.2022

HR manažér

Lokalita:
Prešov
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Logistika, Ľudské zdroje
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta medzinárodnú stavebnú spoločnosť hľadáme HR manažéra. Ak ste to Vy, toto by bola Vaša náplň práce: Riadenie oddelenia ľudských zdrojov. Plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti. Príprava stratégie a personálnej politiky a ich následná implementácia. Nastavenie systémov HR oddelenia. Definície pozícii a požiadaviek na ich obsadenie. Vypracovanie rozpočtu oddelenia. Organizácia a vedenie výberových procesov podľa aktuálnych potrieb spoločnosti. Administratívne spracovanie personálnej agendy vrátane nástupu, výstupu a mzdových podkladov zamestnancov. Príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a motivačných procesov v spoločnosti. Poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach HR. Vedenie a koordinácia integrácie ľudských zdrojov a stratégií s obchodnou stratégiou, celkovou stratégiou a organizačným plánovaním. Sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov. Navrhovanie personálneho obsadenia jednotlivých výkonných tímov.
Požiadavky na zamestnanca
• Vzdelanie so zameraním na Personálny manažment a ľudské zdroje • Predchádzajúca skúsenosť minimálne 3 roky v oblasti HR z pozície HR managera alebo HR business partnera • Znalosť Zákonníka práce • Schopnosť riešiť problémy s dôrazom na systémové riešenie • Dobré komunikačné a poradenské schopnosti
Jazykové požiadavky
nemecky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Pracovník logistiky - platný preukaz VZV
Kechnec
923.0 - 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
HR Systems management & Contact Center Specialist with English and German language
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Logistický disponent
Lozorno
1600.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.