Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 08.11.2022

Industrializačný Projektový Inžinier

Lokalita:
Košice
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme projektového inžiniera, ktorý by mal na starosti: - Analýza technickej realizovateľnosti všetkých prostriedkov a návrh projektovému tímu, technické riešenia v súlade so vstupnými údajmi, prietokom, rýchlosťou, časom a pod. - Vedenie P-FMEA v rámci medzifunkčného tímu, účasť na stretnutiach so zákazníkom/dodávateľom podľa potreby. - Riadenie dodávateľských konzultácií a výber dodávateľov v spolupráci s oddelením nákupu. - Zabezpečenie práce počas vývojovej fázy v rámci termínov a rozpočtu, prijímanie nápravných opatrení, v prípade odchýlky riadenie predbežných akceptácií u dodávateľa s ohľadom na interný systém riadenia projektov. - Zodpovednosť za fyzický presun prostriedkov do závodu v dohodnutých termínoch, účasť pri testoch na mieste výroby. - Riadenie konečných preberaní prostriedkov v závode a schopností prostriedkov až do konečného preberania závodu. - Zodpovednosť za všetku relevantnú internú a externú dokumentáciu počas celého projektu.
Požiadavky na zamestnanca
prax minimálne 2 roky na obdobnej pozícií skúsenosti s procesom montáže flexibilita (časté cestovanie - 50%pracovného času / Slovensko, Francúzsko, Česko, Nemecko) zodpovednosť, rozhodnosť, tvorivé myslenie, výborné komunikačné schopnosti
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Príležitosť pre VŠ absolventov automatizácie/ mechatroniky/IT/techniky!Hľadáme flexibilných Validačných inžinierov pre funkčné testovanie.
Slovensko
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Pracuj pre medzinárodnú spoločnosť. Ako pracovník výroby na 12hod. zmennosti.
Kechnec
814.0 - 1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Lean Leader
Prešov
2700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.