Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.11.2022

Inžinier kvality

Lokalita:
Lučenec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
PROFESIA.SK - práca, zamestnanie, ponuky práce, brigáda, voľné pracovné miesto Prehľad Vaše ponuky Databáza životopisov Vaši uchádzači v marku Cenník Kontakt ADECCO Slovakia, s. r. o. matus.dudas@adecco.sk SLUŽBY Prehľad služieb Prehľad faktúr NASTAVENIA Prihlasovacie údaje Údaje o spoločnosti Používatelia konta Nastavenia marku Nastavenia cookies Pomoc a podpora Odhlásiť sa Zverejnená ponuka Na stránke: www.profesia.sk ID: 4386228 Vytvorené: 22.7.2022 12:32:03 Aktualizácia: 25.10.2022 08:00:47 Zverejnené: 25.10.2022 08:00:47 Platnosť: 25.11.2022Pozícia: Inžinier kvality, Kontrolór kvality, Plánovač kvality Pracovná oblasť: Automobilový priemysel Manažment kvality Vyhovujúce životopisy sú posielané e-mailom Aktuálne pozície Práca v Adecco Pre klientov Pre kandidátov O nás Kontakt Inžinier kvality Miesto práce Lučenec Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu dohodou Mzdové podmienky (brutto) 1 300 EUR/mesiac Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho klienta hľadáme inžiniera kvality. Náplň práce: Sledovanie procesov na zlepšenie kvality. Vykonávanie procesných auditov, riešenie reklamácií, vykonávanie analýz chybovosti a sledovanie nápravných opatrení. Monitorovanie výsledkov výroby, tvorba grafov, navrhovanie riešení na zlepšenie výroby. Zodpovednosť za výstupnú kontrolu produktov, spolupráca s kontrolórmi, kontrola balenia produktov. Spracovanie kontrolných postupov pre špecifický výkon kontroly kvality výrobkov. Vypracovávanie návrhov zmien a odchýlok na základe analýz a výsledkov interných a externých auditov, navrhovanie a implementácia nápravných a preventívnych opatrení na zlepšenie kvality. Plánovanie, vývoj, zavádzanie a udržiavanie procesov zlepšovania kvality produktov a znižovania nákladov. Zaistenie kvality dodávania nakupovaných dielov, zavedenie vhodných meracích a vzorkovacích techník a postupov, činnosti súvisiace so zabezpečovaním kvality produkcie. Komunikácia so zákazníkom pri riešení sťažností a reklamácií, práca na zákazníckych portáloch, riešenie reklamácií a podnetov od zákazníka podľa zákazníckych požiadaviek a BOS smerníc - Riešenie reklamácií od zákazníkov (8D reporty, Ishikawa, 5Why, Problem Solving Document PSD, Kepner-Tregoe) Interné a externé audity systému podľa ISO/TS 16949, podieľanie sa na procesoch APQP a zabezpečovanie PPAP, koordinácia tvorby a aktualizácie FMEA.
Požiadavky na zamestnanca
výborné komunikačné zručnosti, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť schopnosť rýchlo riešiť problémy skúsenosti s prácou v oblasti sú výhodou znalosti 8D reportov, FMEA, PPAP a iných nástrojov v oblasti kvality výhodou
Benefity práce
práca v medzinárodnej spoločnosti - vzdelávanie a rozvoj - benefity v rámci sociálnej politiky - 13. plat a príspevky - nadštandardné stravovanie (široký výber jedál, cena obeda 1,00 eur)
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Technik procesov
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Aktuár a poistný matematik v IT
Bratislava
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
PTP Klientská podpora
Bratislava 2
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.