Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.04.2023

Inžinier kvality pre technickú čistotu - aj pre absolventov technickej univerzity!

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
-Rozvíjanie, riadenie a udržiavanie metód, štandardov programu technickej čistoty a ESD v spoločnosti. -Tvorba, príprava a realizácia potrebných školení v súvislosti s problematikou technickej čistoty a ESD v súlade so všetkými normami. -Vykonávanie pravidelných kontrol a auditov vybavenia a vyhradeného ESD priestoru. -Vykonávanie kontroly dodržiavania zásad prace s elektrostatický citlivými súčiastkami a zučastňovanie sa na vypracovavani koncepcie a zavadzaní systému antistatickej ochrany. -Udržiavanie a pravidelná aktualizácia systému riadenej dokumentácie. -Zodpovednosť za vypracovanie plánu a vykonávanie následných pravidelných meraní. -Vykonávanie podporných činnosti pre oddelenie kvality, reporting. -Zodpovednosť za dodržiavanie Etického kódexu a interných predpisov organizácie. -Ďalšie úlohy a zodpovednosti vyplývajúce z povahy práce.
Požiadavky na zamestnanca
-Vzdelanie v oblasti elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií alebo podobne -3- 5 rokov odbornej praxe -Znalosť ESD štandardov, technickej čistoty a noriem vo výrobe elektroniky -Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma) -Základné vedomosti o systémoch manažmentu kvality (ISO TS16949) -Schopnosť tímovej spolupráce
Benefity práce
13.plat, príplatky nad rámec zákonníka, cestovné, zvýhodnené stravné, ročný bonus, a iné.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Inžinier kvality
Kechnec
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
CNC operátor s nástupným bonusom 1000€!
Kysucké Nové Mesto
1100.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Montážnik s nástupným bonusom 1000€!
Kysucké Nové Mesto
1100.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.