Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 10.01.2023

Inžinier kvality- procesná kvalita do kmeňa

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Logistics, Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
-Riadenie a monitorovanie QRQC na SMT hale, príprava záznamov. -Zodpovednosť za analýzu koreňových príčin a návrh nápravných opatrení. -Organizovanie stretnutia so zainteresovanými stranami za účelom zlepšovania kvality. -Kontrola a školenie pracovnikov SMT za účelom zlepšovania kvality. -Spolupráca pri tvorbe FMEA, CP a implementácie vo výrobe. -Vydávanie a aktualizácie katalógu chýb, vykonávanie “blind testov”. -Sledovanie a kontrola výrobných procesov a postupov. -Monitorovanie a vyhodnocovanie výsledkov kvality. -Podpora výroby, riešenie vzniknutých problémov interne aj externe. -Účasť na interných auditoch a nových projektoch. -Zastavovanie a uvolňovanie výroby na SMT z pohľadu Kvality.
Požiadavky na zamestnanca
-Ukončené SŠ/VŠ s elektrotechnickým zameraním (vyhláška §21). -Prax minimálne 3 roky na na obdobnej pozícii. -Skúsenosť s výrobou na SMT linke a s SMT procesmi -Znalosť základných nástrojov kvality, PPAP, FMEA, 8D -Znalosť normy IPC (certifikát) -Skúsenosť s prácou v MS Office (Excel, Word, Powerpoint) -Znalosť Anglického jazyka - komunikatívna úroveň výhodou -Organizačné a riadiace schopnosti, zmysel pre zodpovednosť a flexibilita.
Benefity práce
Bonus: uvedená mzda je minimálny možný základ, 13.plat, cestovné, stravné, multisport, výkonnostné bonusy a pod.
Jazykové požiadavky
slovensky - B1/B2,anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Agile Project Manager
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Eshop administrátor so švédskym/francúzskym jazykom
Zavar
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik procesov
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.