Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 07.10.2021

Inžinier pre produktivitu a priestorové usporiadanie

Lokalita
Kechnec
Kontrakt
plný úväzok
Odvetvie
Production, Engineering
Dátum nástupu
dohodou
Platové podmienky
od 1450.0 EUR
Pozícia
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za nasledovné: - Plánovanie strojov, zariadení, montážnych liniek vo výrobe vrátane rozmiestnenia a inštalácie, materiálového toku, jednotlivých operácii, a medzioperačných zásobníkov atď - Plánovanie rôznych modifikácií, ale aj zmien na linkách strojoch a zariadení v závode vrátane koordinovania priestorového umiestnenia - Komunikácia s dodávateľmi strojov a výrobných zariadení, montážnymi firmami - Administratíva - Evidencia a udržiavanie výkresovej dokumentácie aktuálnom stave - Tréning a podpora - Implementovať do procesov a postupov aktuálne informácie - Podporovať a poskytovať rady kolegom. Zabezpečovať zdieľanie a odovzdávanie informácií a know how. - Optimalizácia výroby - Meranie a optimalizácia obsahu štandardnej pracovnej náplne operátorov, vedenie prehľadu a adresovanie neštandardných činností na zodpovedných - Meranie časov cyklov strojov a ich odsuhlasovanie pri preberaní strojov - Organizovanie meraní "run & rate" - Aktualizácia kapacity strojov, zariadení a ľudských zdrojov vo výrobe a ich načasovanie v súlade s výrobnými plánmi - Plánovanie zmien (zvýšení/znížení resp. vyťažení kapacity strojov) - Vypracovanie činností pracovných miest vo výrobe - Tréning a podpora ľudí - Implementovať do procesov a postupov aktuálne informácie - Podporovať a poskytovať rady kolegom. Zabezpečovať zdieľanie a odovzdávanie informácií a know how
Požiadavky na zamestnanca
Ukončené inžinierske vzdelanie technického zamerania, najlepšie produkčný, alebo výrobný technológ, priemyselný inžinier (produktiva, nakladanie s výrobným materiálom) Vedomosti o výrobných procesoch, postupoch, technológiách Minimálne 3 roky praxe v oblasti projektovania výrobných systémov, plánovania výrobných výrobných kapacít a produktivity Čítanie výkresov, AutoCAD-na úrovni pokročilý, Znalosti technických noriem pre umiestňovanie strojov a zariadení, Zásady usporiadania štíhlej výroby Priemyselné inžinierstvo (odb. Kurz fy REFA) Pokročilé znalosti MS - Office (Word, Excel, Outlook), Pouzívateľ SW nástrojov ""ErgoPlus,FeasibilityOnline"", zásad a metód štíhlej výroby napr.""YAMAZUMY"".
Benefity práce
Other
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Si elektro-kutil? Využi príležitosť a zamestnaj sa ako opravár/ka LED súčiastok
Záborské
od 850.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Expert logistiky/nákupu - Žilina
Žilina
od 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Študenti informatiky, zbystrite pozornosť - podpora na oddelení výroby v nadnárodnej spoločnosti
Kechnec
od 4.3 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.