Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 27.08.2021

IT Architekt

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering, Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, ktorý sa zameriava na inovatívne riešenia v oblasti bankovníctva, hľadáme IT architekta zameraného na SW vývoj a objektovo orientované analýzy a návrhy (UML) s Anglickým jazykom.
Požiadavky na zamestnanca
- Návrh architektúry dedikovaného projektu/ produktu - Participácia pri vývoji SW aplikácií, pričom primárnym záberom je objektovo orientované analýzy a návrhy (UML) - UML diagramy - Tvorba integračnej dokumentácie - Riešenie ad-hoc chýb vznikajúcich pri vývoji a prinášanie možných riešení - Príprava cenových návrhov Must have: - Preukázateľné skúsenosti z oblasti riešenia SW architektúry a návrhov škálovanej architektúry aplikácií - Praktické skúsenosti s objektovo orientovanými analýzami a návrhmi diagramov (UML) - Analytické myslenie a schopnosť pracovať v tíme ako aj samostatne - Anglický jazyk minimálne na úrovni Pokročilý- B2 Nice to have: - Ochota zapojiť sa do implementácie SW riešení - Záujem o nové technológie schopné priniesť automatizáciu procesov s dôrazom na kvalitu Kto ste? A aká ste osobnosť? - Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá. - Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať. - Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme. - Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Klientom je popredná Slovenská banková spoločnosť, ktorá je expertom v oblasti bankovníctva, investovania a financií.

Podobné pracovné ponuky

Plánovač výroby
Liptovský Mikuláš
1200.0 - 1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT Office Špecialista
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Procesný inžinier
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.