Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 27.08.2021

IT Architekt

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo, IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, ktorý sa zameriava na inovatívne riešenia v oblasti bankovníctva, hľadáme IT architekta zameraného na SW vývoj a objektovo orientované analýzy a návrhy (UML) s Anglickým jazykom.
Požiadavky na zamestnanca
- Návrh architektúry dedikovaného projektu/ produktu - Participácia pri vývoji SW aplikácií, pričom primárnym záberom je objektovo orientované analýzy a návrhy (UML) - UML diagramy - Tvorba integračnej dokumentácie - Riešenie ad-hoc chýb vznikajúcich pri vývoji a prinášanie možných riešení - Príprava cenových návrhov Must have: - Preukázateľné skúsenosti z oblasti riešenia SW architektúry a návrhov škálovanej architektúry aplikácií - Praktické skúsenosti s objektovo orientovanými analýzami a návrhmi diagramov (UML) - Analytické myslenie a schopnosť pracovať v tíme ako aj samostatne - Anglický jazyk minimálne na úrovni Pokročilý- B2 Nice to have: - Ochota zapojiť sa do implementácie SW riešení - Záujem o nové technológie schopné priniesť automatizáciu procesov s dôrazom na kvalitu Kto ste? A aká ste osobnosť? - Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá. - Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať. - Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme. - Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Klientom je popredná Slovenská banková spoločnosť, ktorá je expertom v oblasti bankovníctva, investovania a financií.

Podobné pracovné ponuky

Manažér vývojového tímu - HW
Prievidza
2500.0 - 3500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Elektromechanik špecialista
Nové Mesto nad Váhom
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Administratívny pracovník s francúzštinou alebo holandčinou - aj absolventi/HOME OFFICE!
Bratislava
1600.0 - 1375.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.