Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 24.11.2021

IT manažér

Lokalita:
Banská Bystrica
Kontrakt:
Full-time
Odvetvie:
Logistics, Accountancy & Finance, Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
od 2500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta významnú IT spoločnosť hľadáme IT projektového manažéra. Náplň práce: Riadenie a koordinovanie pridelených projektov. Zodpovednosť za odovzdanie projektu v dohodnutom termíne. Tvorba projektových plánov s dôrazom na dodržiavanie kvalitatívnych parametrov. Vypracovávanie cenových kalkulácií, sledovanie a vyhodnocovanie efektivity vynaložených nákladov za pridelené projekty. Predkladanie predbežných riešení zákazníkom. Prerozdeľovanie úloh a personálnych kompetencií pri tvorbe projektov. Preverovanie návrhov a plánov IT projektov v nadväznosti na stanovanie optimálnych časových limitov, potrebných zdrojov a personálnych požiadaviek. Zabezpečovanie dodržiavania stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov. Podporná a konzultačná činnosť pri predaji IT riešenia. Pripravovanie zmlúv a zapracovanie pripomienok zákazníkov.
Požiadavky na zamestnanca
Komunikačné zručnosti Tímová spolupráca Organizačné schopnosti Analytické schopnosti Skúsenosti s riadením projektu Práca s informačným softvérom súvisiacim s výkonom práce Znalosť právnych predpisov súvisiacich s náplňou práce Znalosti ekonomických a obchodných pojmov
Benefity práce
Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu. Sebarealizácia. Príjemné a moderné pracovné prostredie. Káva, čaj, nápoje, ovocie zadarmo počas pracovnej doby. Možnosť pracovať formou Home office HW (vlastný NTB, MT). Účasť v DDS. MultiSPORT karta na Tvoje športové vyžitie a relax po práci. Firemné teambuildingové akcie. Možnosť zapožičať si firemné auto.

Podobné pracovné ponuky

IT tester s automatizovaným testovaním. Pracujte na zaujímavých nemeckých a rakúskych projektoch.
Bratislava
od 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Quality Applications Support Engineer (2nd Level)
Košice
od 2300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior SAP špecialista pre moduly údržby
Bratislava
od 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.