Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 15.08.2022

IT Support Engineer - L3

Lokalita:
Sereď
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Budete budovať a prevádzkovať prostredia infraštruktúry a poskytovať kritické vstupy, aby ste zaistili, že platforma je navrhnutá s ohľadom na prevádzkyschopnosť. Zabezpečíte, aby sa všetka práca okolo infraštruktúry úspešne posunula vpred. Keďže v tejto spoločnosti nie sú dva rovnaké dni, budete prosperovať zo zmien a prijmete nejednoznačnosť. Keďže veríme, že rozmanitosť zlepšuje tímy, hľadáme ľudí rôzneho pohlavia a veku, s rôznym zázemím a skúsenosťami. Spoločnosť hľadá jednotlivcov, ktorí sú ochotní tvrdo pracovať, baviť sa a pripojiť sa k nám pri vytváraní histórie. Pripojíte sa k tímu, ktorý je zodpovedný za to, čo sa stane potom, čo zákazník klikne na „kúpiť“. Budete mať možnosť riadiť projekty budovania a nasadzovania, ktoré sa podieľajú na predbežnom poskytovaní prostredia a zabezpečujú, že neustále zlepšovanie a inovácie sú v popredí toho, čo robíme. S rýchlym tempom rastu našej siete na plnenie úloh budete pracovať na náročných a zložitých problémoch, ktoré nám pomôžu rozšíriť a rozšíriť služby, aby vyhovovali požiadavkám našich zákazníkov.
Požiadavky na zamestnanca
Podpora základných používateľských zariadení, tlačiarní, notebookov; Základné znalosti hardvéru a softvéru; Linux, Windows; Ticketing system; Zákaznícka podpora, komunikačné schopnosti
Benefity práce
Medzi hlavné benefity patrí ročné členstvo na klinike, životné poistenie, starobný dôchodok, stravné lístky formou karty, rozvoj kariéry a vzdelávanie, ďalšie benefity budú predstavené na pohovore.
Informácie o spoločnosti
Informačné technológie Globálny celosvetovo známy klient.

Podobné pracovné ponuky

HR Solution Specialist
Senec
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
RPA Engineer (skúseností s RPA - výhodou, dôležitý je však technický backround!)
Slovensko
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT analytik na DWH
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.