Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 16.08.2022

IT Support Engineer - L3

Lokalita:
Sereď
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Budete budovať a prevádzkovať prostredia infraštruktúry a poskytovať kritické vstupy, aby ste zaistili, že platforma je navrhnutá s ohľadom na prevádzkyschopnosť. Zabezpečíte, aby sa všetka práca okolo infraštruktúry úspešne posunula vpred. Keďže v tejto spoločnosti nie sú dva rovnaké dni, budete prosperovať zo zmien a prijmete nejednoznačnosť. Keďže veríme, že rozmanitosť zlepšuje tímy, hľadáme ľudí rôzneho pohlavia a veku, s rôznym zázemím a skúsenosťami. Spoločnosť hľadá jednotlivcov, ktorí sú ochotní tvrdo pracovať, baviť sa a pripojiť sa k nám pri vytváraní histórie. Pripojíte sa k tímu, ktorý je zodpovedný za to, čo sa stane potom, čo zákazník klikne na „kúpiť“. Budete mať možnosť riadiť projekty budovania a nasadzovania, ktoré sa podieľajú na predbežnom poskytovaní prostredia a zabezpečujú, že neustále zlepšovanie a inovácie sú v popredí toho, čo robíme. S rýchlym tempom rastu našej siete na plnenie úloh budete pracovať na náročných a zložitých problémoch, ktoré nám pomôžu rozšíriť a rozšíriť služby, aby vyhovovali požiadavkám našich zákazníkov.
Požiadavky na zamestnanca
Podpora základných používateľských zariadení, tlačiarní, notebookov; Základné znalosti hardvéru a softvéru; Linux, Windows; Ticketing system; Zákaznícka podpora, komunikačné schopnosti
Benefity práce
Medzi hlavné benefity patrí ročné členstvo na klinike, životné poistenie, starobný dôchodok, stravné lístky formou karty, rozvoj kariéry a vzdelávanie, ďalšie benefity budú predstavené na pohovore.
Informácie o spoločnosti
Informačné technológie Globálny celosvetovo známy klient.

Podobné pracovné ponuky

DATA ANALYST/ REPORTING SPECIALIST SENIOR
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Kontrolór kvality
Žilina
1010.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Ovládaš nemčinu a máš skúsenosti s prácou v Shared Service Centre? Daj nám o sebe vedieť!
Košice
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.