Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.01.2023

IT Tester s nemeckým jazykom

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ponúkame ti prácu na pozícii Špecialista IT tester softvéru pre automatické testovanie s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude koordinovanie procesu testovania, vytváranie a spolupodieľanie sa na vývoji interných nástrojov pre automatické testovanie. Pozícia je vhodná aj pre juniorných kandidátov. Ako špecialista IT tester sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov. Navyše nikam nebudeš musieť chodiť, tvoja práca bude formou Home Office. Očakávame preto od teba, že budeš dostatočne flexibilný, komunikatívny a zároveň dobrý tímový hráč. Ponúkame ti za to dlhodobú spoluprácu na zaujímavých projektoch. Čo ťa čaká: - Samostatné vykonávanie automatických testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou našich interných nástrojov. - Vytváranie skriptov (Shell, Windows Script). - Vytváranie automatických testovacích prípadov v XML. - Konfigurácia interných nástrojov na automatické testovanie. - Integrácia automatického testovania do tzv. nightly build procesov. - Podieľanie sa na ďalšom vývoji interných nástrojov na automatické testovanie. - Aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatického testovania spoločnosti. - Práca v menšom medzinárodnom agilnom tíme (podľa princípov Agile Scrum). - Možné pracovné cesty do zahraničia a dlhodobá spolupráca. - Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére. - Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.
Požiadavky na zamestnanca
Pokročilé vytváranie skriptov (Shell, Windows Script). Skúsenosť s automatizáciou (Selenium alebo porovnateľné nástroje). Pokročilú znalosť SQL a XML. Základy objektovo orientovaných jazykov (Java alebo C++). Nevyhnutnú znalosť nemeckého jazyka, ovládanie anglického jazyka je výhodou. Komunikačné a prezentačné zručnosti. Schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike. Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa. Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť, presnosť.
Benefity práce
- Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast. - Práca formou homeoffice - Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore
Jazykové požiadavky
nemecky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Poisťovníctvo Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty.

Podobné pracovné ponuky

Senior Data Scientist with MLOPS experience
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Agile Project Manager
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Aktuár a poistný matematik v IT
Bratislava
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.