Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 13.03.2023

IT Tester s nemeckým jazykom

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Information & Communication Technology, IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Táto pozícia je obsadzovaná pre nášho významného klienta. - Samostatné vykonávanie automatických testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou našich interných nástrojov. - Vytváranie skriptov (Shell, Windows Script). - Vytváranie automatických testovacích prípadov v XML. - Konfigurácia interných nástrojov na automatické testovanie. - Integrácia automatického testovania do tzv. nightly build procesov. - Podieľanie sa na ďalšom vývoji interných nástrojov na automatické testovanie. - Aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatického testovania spoločnosti. - Práca v menšom medzinárodnom agilnom tíme (podľa princípov Agile Scrum). - Možné pracovné cesty do zahraničia a dlhodobá spolupráca. - Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére. - Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.
Požiadavky na zamestnanca
Pokročilé vytváranie skriptov (Shell, Windows Script). Skúsenosť s automatizáciou (Selenium alebo porovnateľné nástroje). Pokročilú znalosť SQL a XML. Základy objektovo orientovaných jazykov (Java alebo C++). Nevyhnutnú znalosť nemeckého jazyka, ovládanie anglického jazyka je výhodou. Komunikačné a prezentačné zručnosti. Schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike. Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa. Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť, presnosť.
Benefity práce
+ Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
Jazykové požiadavky
nemecky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Vyprofilovala sa ako spoločnosť vyvíjajúca softvérové riešenia pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty.

Podobné pracovné ponuky

Senior Data Scientist with MLOPS experience
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Agile Project Manager
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Aktuár a poistný matematik v IT
Bratislava
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.