Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 14.09.2022

IT Tester s nemeckým jazykom

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Samostatné vykonávanie automatických testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou našich interných nástrojov. - Vytváranie skriptov (Shell, Windows Script). - Vytváranie automatických testovacích prípadov v XML. - Konfigurácia interných nástrojov na automatické testovanie. - Integrácia automatického testovania do tzv. nightly build procesov. - Podieľanie sa na ďalšom vývoji interných nástrojov na automatické testovanie. - Aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatického testovania spoločnosti. - Práca v menšom medzinárodnom agilnom tíme (podľa princípov Agile Scrum). - Možné pracovné cesty do zahraničia a dlhodobá spolupráca. - Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére. - Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.
Požiadavky na zamestnanca
Pokročilé vytváranie skriptov (Shell, Windows Script). Skúsenosť s automatizáciou (Selenium alebo porovnateľné nástroje). Pokročilú znalosť SQL a XML. Základy objektovo orientovaných jazykov (Java alebo C++). Nevyhnutnú znalosť nemeckého jazyka, ovládanie anglického jazyka je výhodou. Komunikačné a prezentačné zručnosti. Schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike. Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa. Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť, presnosť.
Benefity práce
+ Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
Jazykové požiadavky
nemecky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

HR Solution Specialist
Senec
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
RPA Engineer (skúseností s RPA - výhodou, dôležitý je však technický backround!)
Slovensko
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT analytik na DWH
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.