Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 06.10.2022

IT Tester s nemeckým jazykom

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Remote
Odvetvie:
Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ponúkame ti prácu na pozícii Špecialista IT tester softvéru pre automatické testovanie s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude koordinovanie procesu testovania, vytváranie a spolupodieľanie sa na vývoji interných nástrojov pre automatické testovanie. Pozícia je vhodná aj pre juniorných kandidátov. Ako špecialista IT tester sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov. Navyše nikam nebudeš musieť chodiť, tvoja práca bude formou Home Office. Očakávame preto od teba, že budeš dostatočne flexibilný, komunikatívny a zároveň dobrý tímový hráč. Ponúkame ti za to dlhodobú spoluprácu na zaujímavých projektoch. Čo ťa čaká: - Samostatné vykonávanie automatických testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou našich interných nástrojov. - Vytváranie skriptov (Shell, Windows Script). - Vytváranie automatických testovacích prípadov v XML. - Konfigurácia interných nástrojov na automatické testovanie. - Integrácia automatického testovania do tzv. nightly build procesov. - Podieľanie sa na ďalšom vývoji interných nástrojov na automatické testovanie. - Aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatického testovania spoločnosti. - Práca v menšom medzinárodnom agilnom tíme (podľa princípov Agile Scrum). - Možné pracovné cesty do zahraničia a dlhodobá spolupráca. - Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére. - Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.
Požiadavky na zamestnanca
- Pokročilé vytváranie skriptov (Shell, Windows Script). - Skúsenosť s automatizáciou (Selenium alebo porovnateľné nástroje). - Pokročilú znalosť SQL a XML. - Základy objektovo orientovaných jazykov (Java alebo C++). - Nevyhnutnú znalosť nemeckého jazyka, ovládanie anglického jazyka je výhodou. - Komunikačné a prezentačné zručnosti. - Schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike. - Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa. - Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť, presnosť.
Benefity práce
- Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast. - Práca formou homeoffice - ďalšie benefity budú predstavené na pohovore
Jazykové požiadavky
nemecky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty.

Podobné pracovné ponuky

Program Quality Engineer
Lozorno
2300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Windows Server Specialist
Bratislava
2500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior IT Support Specialist
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.