Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 06.10.2022

Java developer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1800.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hlavnou náplňou práce je návrh a vývoj softvérových riešení pre oblasť poistenia. Okrem toho je náplňou práce aj: - Zabezpečenie kvality kódu, jeho optimalizácia. - Proaktívne riešenie problémov, analýza príčin a navrhovanie preventívnych opatrení. - Zdieľanie získaných poznatkov z oblasti vývoja s kolegami.
Požiadavky na zamestnanca
Hlavné požiadavky: - Skúsenosti s programovaním v jazyku Java EE. - Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku. - Predchádzajúcu skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor. - Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa. - Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
Benefity práce
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona - sick days - teambuildingové jazdy na motokárach či laser tag - lektori nemčiny a angličtiny priamo v spoločnosti - firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére - prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast - dlhodobá spolupráca
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2,nemecky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty.

Podobné pracovné ponuky

Manažér vývojového tímu - HW
Prievidza
2500.0 - 3500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
DATA ANALYST/ REPORTING SPECIALIST SENIOR
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hovoríš plynule anglicky? Pozícia klientskej podpory s nadštandardným platom! Aj pre absolventov.
Bratislava
1400.0 - 1600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.