Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 06.09.2022

Java programátor ERP

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Vývoj a údržba softvéru na správu projektov, plánovanie a dochádzku, nasadeného vo všetkých pobočkách firmy „Enterprise resource planning“. Podpora oddelenia controllingu – vývoj a údržba nástroja na zber údajov z našich systémov a ich spracovanie na účely tvorby reportov. Možnosť zaškolenia a koučingu pod vedením skúseného kolegu
Požiadavky na zamestnanca
Niekoľkoročné profesionálne pracovné skúsenosti v Java (úroveň medior). Výhodou sú skúsenosti s relačnými databázami. Plusom sú tiež skúsenosti s ERP systémom. Uvítame aj prax s firemným controllingom alebo ekonomické znalosti. Dobré komunikačné zručnosti v anglickom jazyku (minimálne na úrovni B2), nemecký jazyk výhodou. Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
Benefity práce
Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu. Dlhodobý pracovný pomer v jednej z najväčších pobočiek nemeckej materskej spoločnosti. Rast v spoločnosti, ktorá je lídrom v poskytovaní moderných riešení v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Možnosť zaškolenia a koučingu pod vedením skúseného kolegu. Zaujímavé firemné benefity, ako vzdelávanie, šport, oddych či teambuildingy. Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočného home office.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Marketing Data Analyst
Bratislava
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Sr Engineer Messaging & Collaboration
Bratislava
2300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Zvárač
Nové Mesto nad Váhom
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.