Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.09.2023

Junior Procesný Inžinier absolvent

Lokalita:
Lozorno
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1650.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme absolventov technických univerzít, ktorí by chceli získané vedomosti pretaviť do praxe. Ak si motivovaný absolvent a máš chuť vyjsť z komfortnej zóny a odštartovať svoju kariéru na pozícií junior procesný/á inžinier/ka tak sa nenechaj ničím odradiť a pošli nám svoj životopis. Získaš cenné skúsenosti a budeš mať príležitosť: - Nazrieť do analýzy, vývoja a implementácie procesov - Spolupracovať s teamom inžinierov a učiť sa od nich - Identifikovať oblasti na zlepšenie výrobných procesov - Podieľať sa na riešení problémov a hľadaní efektívnych riešení - Objasňovať technické otázky zo strany zákazníka - Zúčastňovať sa na pravidelných poradách, reportovať výsledky - Vytvárať a udržovať dokumentácie, pracovné postupy, flowcharty, TPM, pocesné mapy a pod. - Optimalizovať a štandardizovať výrobné procesy (Poka-yoke, Kaizen, atd)
Benefity práce
- Práca v stabilnej spoločnosti - 5 dní dovolenky nad rámec zákona - Stravovanie v kantíne - Príplatok na cestovanie - Letný a zimný bonus - Príspevok do 3.piliera - Jazykové kurzy zdarma – anglický a nemecký jazyk - Flexibilná pracovná doba - Cafeteria systém
Jazykové požiadavky
anglicky - B2,nemecky - B2

Podobné pracovné ponuky

CNC Sústružník
Bratislava
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Quality Engineer ( junior , senior )
Slovensko
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadá sa Projektový manažér vývoja pre medzinárodného klienta
Bánovce nad Bebravou
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.