Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 13.03.2023

Junior účtovník / Junior účtovníčka

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Accountancy & Finance
Dátum nástupu:
dohodou|ihneď
Platové podmienky:
1000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Považujete sa za zodpovedného a motivovaného človeka, ktorý má záujem pracovať v oblasti účtovníctva a chce sa v tejto oblasti ďalej rozvíjať? Obsadzujeme pozíciu, na ktorej budete mať príležitosť získavať skúsenosti v oblasti účtovníctva a finančného hospodárenia a kde budete môcť rásť. Náplňou práce na pozícii Junior Účtovník / Junior Účtovníčka bude: - spracovanie a zaúčtovanie došlých faktúr - spracovanie a zaúčtovanie vyúčtovaní - spracovanie a vystavenie vyšlých faktúr - spracovanie a zaúčtovanie bankových výpisov - príprava príkazov na úhradu - spracovanie a zaúčtovanie interných dokladov - príprava inventarizácií súvahových účtov - spolupráca so mzdovým oddelením - komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi - poskytovanie podpory kolegom z pobočiek - príprava podkladov pre audítorov - dodržiavanie termínov mesačnej, kvartálnej a ročnej závierky - dodržiavanie lokálnych účtovných zákonov ako aj medzinárodných štandardov - plnenie ad hoc úloh pridelených hlavnou účtovníčkou a finančnou manažérkou Nevadí, ak nemáte praktické skúsenosti s vyššie uvedenými úlohami. Ak ste absolventom/absolventkou obchodnej akadémie alebo vysokej školy so zameraním na účtovníctvo a máte záujem sa dostať do praxe, toto je Vaša príležitosť!
Požiadavky na zamestnanca
Ideálny kandidát / kandidátka na obsadzovanú pozíciu spĺňa tieto požiadavky: - miluje čísla a účtovanie :) - má záujem o prácu v oblasti účtovníctva - nebojí sa šibeničných termínov, uzávierok a tabuliek - má vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie (obchodná akadémia) v oblasti ekonómie alebo účtovníctva - môže nastúpiť ihneď, prípadne od 1.4.2023 - má už pracovnú skúsenosť na učtárni, s faktúrami, ich účtovaním, alebo administratívou a prípravou podkladov pre učtáreň - má teoretické znalosti lokálnych účtovných štandardov, slovenskej legislatívy a všeobecné znalosti daňovej legislatívy - ovláda MS Office, špeciálne Excel na pokročilej úrovni - má anglický jazyk na komunikačnej úrovni (nie je podmienkou) - má vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti - je zameraný/á na detail a správnosť údajov, je vytrvalý/á pri ich kontrole a nepustí ich, kým nie sú na 100% v poriadku :)
Benefity práce
PONÚKAME: - zaujímavú a náročnú prácu v stabilnej spoločnosti - možnosť profesionálneho a kariérneho rastu - samostatnú prácu a možnosť sebarealizácie - kompletné zaškolenie na pozíciu a pravidelné školenia súvisiace s legislatívou a výkonom práce - motivačný systém odmeňovania - okrem základnej mesačnej mzdy možnosť získania 13. a 14. platu. BENEFITY: - možnosť práce z domu - flexibilná pracovná doba (core time od 9:00 do 15:00 hodiny) - 5 dní voľna nad rámec zákonnej dovolenky a narodeninové voľno - pravidelné štvrťročné príspevky do cafeterie - príspevky pri pracovných výročiach, jubileách a špeciálnych životných udalostiach (sobáš, narodenie dieťaťa) - príspevok do DDS po 1 roku s nami - ovocné dni 2x v mesiaci - možnosť využitia MultiSport karty - príspevok zamestnávateľa na stravné vo výške 4 EUR - teambuildingové akcie - zamestnanecké zľavy
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Finančný špecialista - finančné plánovanie a analýzy
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Finančný manažér
Slovensko
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Junior/Senior účtovníčka
Nové Mesto nad Váhom
1300.0 - 1600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.