Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 24.05.2023

Kontrolór Efektivity in Real Time

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Profesionálne služby, Odborné služby
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Aktuálne obsadzujeme pre nášho významného klienta pozíciu Monitor efektivity v reálnom čase. Na tejto pozícií budete zodpovedný za riadenie a kontrolu každodenných operácií a produktivity v reálnom čase v pridelenom projekte/oddelení vrátane plánovania, personálneho obsadenia, metrík a výkonu súbežne s tímom WFM, aby prebehlo zabezpečenie správneho personálneho obsadenia a plánovanie zodpovedajúce cieľom úrovne služieb na dennej, týždennej a mesačnej úrovni. • Zabezpečenie konzistentných obchodných a prevádzkových cieľov. • Zabezpečenie monitorovania súvisiaceho s výkonom v reálnom čase, aby bol obchodným oblastiam zabezpečený adekvátny personál a denne vydávať odporúčania týkajúce sa prispôsobenie rozvrhov zamestnancov na podporu cieľového výkonu. • Analýza a následná komunikácia vplyvov na výkon oddelení denných kampaní senior manažérom. • Rozvíjať , zostavovať a komunikovať denné prehľady so štatistikami riadenia pracovnej sily, ako je úroveň služieb, priemerná rýchlosť odpovede, miera opustenia, dodržiavanie a využitie. • Neustále analyzujete, identifikujete a komunikujete príležitosti na zlepšenie efektívnosti a výkonu kampane s vedúcimi tímu/oddelí.
Požiadavky na zamestnanca
Must to Have • Skúsenosti s prácou v prostredí kontaktného centra • Skúsenosti s plánovaním kapacít a riadením v reálnom čase vo viac-jazyčnom prostredí • Vynikajúce zručnosti v Exceli a dobrá znalosť aplikácií Microsoft Office • Silné matematické a analytické schopnosti so schopnosťou zhromažďovať, organizovať, analyzovať a šíriť značné množstvo informácií s dôrazom na detail. Nice to Have - Znalosť Power BI - Vedenie so schopnosťou motivovať ostatných k výkonu a prekonávať očakávania - Silné verbálne a silné komunikačné schopnosti - Znalosť riešení na riadenie pracovnej sily a ich funkčnosti
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Elektrikár, priemerná mesačná mzda 1750 € s možnosťou ubytovania ZDARMA
Jaslovské Bohunice
1138.0 - 1750.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Nástrojár (lis) s platom 1 115€ v automobilovej výrobe.
Kechnec
1115.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Administratívny špecialista s holandským jazykom
Bratislava
1600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.