Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 02.05.2022

Koordinátor zahraničného náboru / Researcher

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Human Resources
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Do nášho teamu hľadáme Koordinátora zahraničného náboru / Researchera, ktorého úlohou bude: - inzercia pracovných príležitostí - identifikácia vhodných uchádzačov o prácu na projektoch u zahraničných klientov - vyhľadávanie (search) vhodných kandidátov prostredníctvom dostupných databáz, pracovných portálov, sociálnych sietí, atď.
Požiadavky na zamestnanca
- anglický jazyk na úrovni B2 je nevyhnutnou podmienkou - znalosť nemčiny je výhodou - zodpovedný prístup k práci - komunikatívnosť - láska k práci na počítači (práca na tejto pozícii zahŕňa hlavne vyhľadávanie vhodných kandidátov na internete/sociálnych sieťach)
Benefity práce
- kompletné zaškolenie - práca vhodná pre absolventov - využitie angličtiny na dennej báze - cafeteria 200 Eur/ročne - možnosť práce z domu - flexibilná pracovná doba - príspevok na vzdelávanie 200 Eur/ročne
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

BOZP Inžinier
Kechnec
1380.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Si absolvent/ junior vidíš sa v oblasti HR a baví ťa komunikácia s ľuďmi v nemeckom jazyku? Už ďalej nehľadaj iné ponuky, ale poď pracovať pre nášho medzinárodného klienta, ktorý obsadzuje pozíciu HR špecialistu s nemeckým jazykom.
Slovensko
1350.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme šikovného Špecialistu náborového procesu - Recruiter v medzinárodnej výrobnej spoločnosti.
Kechnec
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.