Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 24.03.2022

Kvalitári, máme pre vás brigádu! Flexibilný pracovný čas. Max 35 hod/týždeň

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
Internship
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
4.4 - 4.4 EUR
Pozícia:
assistant
Informácie o pracovnej ponuke
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Miesto výkonu práce je v priemyselnom parku Kechnec, ale doprava je zabezpečená bezplatným firemným autobusom po trase Košice - Kechnec! Firemný autobus je zabezpečený z každého sídliska v Košiciach. Aktuálne obsadzujeme pozície na skrátený úväzok na oddeleniach : - KVALITA (analýza , meranie, 8D, shopfloor, základná znalosť čítania výkresov, AJ na komunikatívnej úrovni ) Pracovná náplň: - administratívna podpora oddelenia, - práca s PC (MS Office - znalosť Excel na VYSOKEJ ÚROVNI), - rôzne podporné činnosti. ZMENOVOSŤ: - od 8:00 do 16:00 hod, dni na základe rozvrhu študenta (firemný autobus dochádza do spoločnosti 7:50hod a odchádza 16:15hod). - MINIMÁLNE 20-25 hod/týždenne.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky: - študenti VŠ aj absolventi zamerané na kvalitu výroby (najideálnejšie_ I. stupeň 2. a 3. ročník, resp. II. stupeň 1. ročník) na oddelenie Kvality - ovládanie anglického jazyka - vzdelanie so zameraním na technický odbor
Benefity práce
Zvýhodnené obedové menu 1€ (v prípade nefunkčnosti jedálne, stravný lístok). Možnosť získať skúsenosti a následne po štúdiu aj zotrvať v spoločnosti.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme človeka na pozíciu Strategický nákupca!
Michalovce
1650.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Sequence operátor - skladník v Kysuckom Novom Meste! Priemerná mzda do 1 100€
Kysucké Nové Mesto
1024.0 - 1080.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technologický špecialista
Nové Mesto nad Váhom
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.