Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 17.11.2021

Linux administrátor

Lokalita:
Banská Bystrica
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
od 2000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta významnú IT spoločnosť hľadáme Linux admina. Náplň práce: Navrhovanie, inštalácia, konfigurovanie a spravovanie komplexnej infraštruktúry zákazníkov. Inštalácia a správa komplexných serverových riešení vrátane infraštruktúry. Návrh riešení pre zákazníkov. Diagnostika vzniknutých problémov. Tvorba a aktualizácia dokumentácie.
Požiadavky na zamestnanca
Analytické myslenie. Schopnosť byť tímový hráč. Chuť učiť sa nové technológie. Odborné znalosti z oblasti IT, sietí, cloud computingu OpenStack. Porozumenie bezpečnostným princípom. Skúsenosť s dohľadovými systémami a princípmi ich fungovania (Zabbix) Skúsenosť s automatizáciou Ansible Skúsenosť s kontajnerizáciou Docker, Kubernetes, Skúsenosť s administráciou databázových systémov a SQL jazyka (MySQL, MariaDB, iné) Skúsenosť s penetračnými testami a vulnerability scanmi
Benefity práce
Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu. Sebarealizácia. Príjemné a moderné pracovné prostredie. Káva, čaj, nápoje, ovocie zadarmo počas pracovnej doby. Možnosť pracovať formou Home office. HW (vlastný NTB, MT). Účasť v DDS. MultiSPORT karta na Tvoje športové vyžitie a relax po práci.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Neváhaj, kým ešte naberáme - Pracovník do výroby na 1-zmenku v stabilnej spoločnosti
Kechnec
od 775.0 - 814.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Pracovník oddelenia výroby v Záborskom. Nástup 01/2022!
Prešov
od 750.0 - 950.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Pracovník oddelenia logistiky s VZV preukazom.
Kechnec
od 814.0 - 1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.