Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 01.12.2021

Máš talent na hľadanie talentov? Hľadáme recruiterov!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Human Resources
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 950.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Naša Engineering & Sales divízia v Bratislave naberá nové posily. Ak Ťa napĺňa práca s ľuďmi a vyhovuje Ti dynamické prostredie, si presne to čo hľadáme! Čomu sa budeš hlavne venovať: - vyhľadávanie kandidátov, - spracovanie životopisov, - práca s databázovými systémami, - telefonická, emailová a osobná komunikácia s kandidátmi, - pohovorovanie kandidátov, - sprevádzanie kandidátov a klientov celým recruitment procesom, - pravidelná komunikácia s klientmi a kandidátmi, - účasť na interných mítingoch a reportingové aktivity, - zameranie na automotive a výrobu.
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosti s náborom technických a obchodných pozícii veľkou výhodou - Anglický jazyk – aktívny - Obchodný duch a prozákaznícka orientácia - Orientácia na výsledky - Flexibilita - Výborné komunikačné schopnosti
Benefity práce
- Super kolektív - Flexibilná pracovná doba - Zaujímavá štruktúra odmeňovania - Možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie - Gastrokarta Calio - MultiSport karta - 5 dní dovolenky nad rámec zákona - Školenia, tréningy, jazykové kurzy - Teambuildingy - DDS
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 500 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 32 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom.

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme Excel Guru (aj absolvent s DE + EN jazykom)!
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Recruiter - administratívna podpora
Bratislava
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior špecialista náborov
Bratislava
1750.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.