Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 26.07.2022

Máš talent na hľadanie talentov? Hľadáme recruiterov!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Human Resources
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
950.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ak Ťa napĺňa práca s ľuďmi a vyhovuje Ti dynamické prostredie, si presne to čo hľadáme! máme otvorené pozície v našich tímoch Finance & Banking, IT & Teleco a Engineering. Čomu sa budeš hlavne venovať: - vyhľadávanie kandidátov, - spracovanie životopisov, - práca s databázovými systémami, - telefonická, emailová a osobná komunikácia s kandidátmi, - pohovorovanie kandidátov, - sprevádzanie kandidátov a klientov celým recruitment procesom, - pravidelná komunikácia s klientmi a kandidátmi, - účasť na interných mítingoch a reportingové aktivity, - zameranie na automotive a výrobu.
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosti s náborom veľkou výhodou - Anglický jazyk – aktívny - Obchodný duch a prozákaznícka orientácia - Orientácia na výsledky - Flexibilita - Výborné komunikačné schopnosti
Benefity práce
- Super kolektív - Flexibilná pracovná doba - Zaujímavá štruktúra odmeňovania - Možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie - Gastrokarta Calio - MultiSport karta - 5 dní dovolenky nad rámec zákona - Školenia, tréningy, jazykové kurzy - Teambuildingy - DDS
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 500 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 32 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom.

Podobné pracovné ponuky

BOZP Inžinier
Kechnec
1380.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Si absolvent/ junior vidíš sa v oblasti HR a baví ťa komunikácia s ľuďmi v nemeckom jazyku? Už ďalej nehľadaj iné ponuky, ale poď pracovať pre nášho medzinárodného klienta, ktorý obsadzuje pozíciu HR špecialistu s nemeckým jazykom.
Slovensko
1350.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme šikovného Špecialistu náborového procesu - Recruiter v medzinárodnej výrobnej spoločnosti.
Kechnec
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.