Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 08.10.2021

Manažér logistiky a zákazníckeho servisu

Lokalita
Žarnovica
Kontrakt
plný úväzok
Odvetvie
Logistics
Dátum nástupu
dohodou
Platové podmienky
od 3500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta nadnárodnú spoločnosť hľadáme manažéra logistiky a zákazníckeho servisu. Náplň práce Navrhovanie a realizácia projektov v oblasti zásobovania a logistiky. Príjem, kontrola a schvaľovanie objednávok z rôznych predajných kanálov. Plánovanie výdajov logistického centra. Vedenie administratívy skladu, kontrola dodacích listov, spolupráca pri inventarizácii. Komplexné riadenie oddelenia logistiky. Koordinácia dopravy a využívania dopravných prostriedkov, tvorba harmonogramu nasadzovania a využívania dopravných a manipulačných prostriedkov. Vyhodnocovanie efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie. Príprava a kontrola plnenia plánov prepravy. Zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákladov a reporting. Spracovávanie cenových ponúk a taríf. Vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie. Logistické zabezpečenie prepravy tovaru a plynulosti jej toku. Spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s partnermi. Vedenie oddelenia Customer Service.
Požiadavky na zamestnanca
• Skúsenosti s podobnou úlohou riadenia zákazníckej podpory • Skúsenosti s implementáciou EDI • Prozákaznícky prístup • Silné komunikačné schopnosti • Vynikajúce analytické schopnosti, • Schopnosť pracovať samostatne a zvládnuť viac projektov naraz

Podobné pracovné ponuky

Skladník - Picker
Žilina
od 868.57 EUR

Detail pracovnej ponuky
Pracovník logistiky s VZV preukazom
Kechnec
od 814.22 - 1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vodič VZV s možnosťou výberu zmennosti podľa svojho gusta!
Kechnec
od 814.22 - 1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.