Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 09.11.2022

Manažér rozvoja a vzdelávania s plynulou angličtinou.

Lokalita:
Bánovce nad Bebravou
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Accountancy & Finance, Management & Consulting
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
3000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho TOP klienta so zameraním na e-commerce hľadáme manažéra rozvoja a vzdelávania s plynulou angličtinou. Náplň práce: - Vedenie tímu 12 trénerov a špecialistov na vzdelávanie - Rozvoj a výučba pracovných postupov, vedenie tréningov - Komplexná kontrola nad tréningovými programami spolupracovníkov a vedúcich na mieste - od fázy analýzy potrieb až po riadenie a realizáciu školení - Vytváranie efektívnych partnerstiev s inými vzdelávacími tímami v rámci EÚ s cieľom identifikovať a zdieľať najlepšie postupy - Plánovanie, rozvoj a hodnotenie všetkých vzdelávacích iniciatív - Proaktívne zisťovanie a vývoj tréningových riešení na riešenie požiadaviek na kvalitu a produktivitu - Poskytovanie koučingu a spätnej väzby o možnostiach rozvoja vodcovských, trénerských a manažérskych zručností - Analýza a interpretácia radu výkonových matíc v kombinácii s pokročilými zručnosťami Excelu - Vedenie tímu so zameraním na kariérny rozvoj a plánovanie nástupníctva
Požiadavky na zamestnanca
- Výborné verbálne a písomné komunikačné schopnosti v slovenskom a anglickom jazyku - Skúsenosti s vedením tímu so zameraním na kariérny rozvoj a plánovanie nástupníctva - Aspoň dva roky na obdobnej pozícií - skúsenosti s operatívou - Schopnosť budovať vzťahy spolupráce s radom zainteresovaných strán - Dôvera pri analyzovaní a interpretácii radu výkonnostných metrík v kombinácii s pokročilými zručnosťami Excelu - Aktívne vyhľadáva príležitosti na pozitívny vplyv mimo oblasti zodpovednosti - Schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom nejednoznačnom prostredí, rýchlo sa prispôsobovať meniacim sa okolnostiam, procesom a prioritám.
Benefity práce
- Ročný bonus až do výšky 3000 € - 2 dni voľna navyše - Sick Days - Príležitosť rotácie v rámci spoločnosti - Medzinárodné prostredie
Jazykové požiadavky
anglicky - C1/C2,slovensky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Skupina Adecco je popredným svetovým partnerom v oblasti HR riešení. Denne poskytujeme viac ako 700 000 ľuďom trvalé a flexibilné zamestnanie. S viac ako 33 000 zamestnancami v 60 krajinách transformujeme svet práce jedno pracovné miesto za druhým. Naši kolegovia poskytujú viac ako 100 000 organizáciám talent, HR služby a špičkové technológie, ktoré potrebujú, aby uspeli v neustále sa meniacej globálnej ekonomike. Ako spoločnosť z rebríčka Fortune Global 500 ideme príkladom a vytvárame zdieľanú hodnotu, ktorá spĺňa sociálne potreby a zároveň podporuje obchodné inovácie. Naša kultúra inkluzívnosti, férovosti a tímovej práce posilňuje jednotlivcov a organizácie, poháňa ekonomiky a buduje lepšie spoločnosti. Robíme budúcnosť tak, aby fungovala pre každého.

Podobné pracovné ponuky

Projektový Inžinier Kvality
Prešov
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Líder tímu pre procesy General Ledger and Fixed Assets
Košice-Staré Mesto
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Program Quality Engineer
Lozorno
2300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.