Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 20.09.2022

Materiálový manipulant na 2 zmeny v Sučanoch! Neváhaj a zašli životopis

Lokalita:
Sučany
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Logistics, Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
750.0 - 870.0 EUR
Pozícia:
blue-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Si absolvent a hľadáš prácu ako skladník? Vieme ťa zaučiť! Už si pracoval v sklade? Ukáž sa a vynikni! Čo bude tvojou úlohou? zabezpečenie obehu materiálu, preberanie materiálu zo skladu a jeho následná kontrola, fyzická kontrola správnosti materiálu, distribúcia chýbajúcich materiálov na konkrétne zákazky a oddelenia, obsluha vysokozdvižného vozíka, žeriavu, elektrického vozíka, preprava prázdnych vozíkov, paliet, ohrádok, kanbanov z výroby späť do skladu, Práca je vhodnejšia pre mužov vzhľadom na bremená Pracuje sa na 2 zmeny - ranná a poobedná - bez nočných!
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Pozícia je vhodná pre absolventa Osobnostné predpoklady a zručnosti Spoľahlivosť, Zodpovednosť, Prax na podobnej pozícii je veľkou výhodou
Benefity práce
Priemerná mzda 880 - 1000€ brutto/mesiac + Bonusy Základná mzda 750 - 870€/mesiac brutto + príplatky + dochádzkový bonus 100€ mesačne + mzdové zvýhodnenie 0,30€/hodinu pri poobednej zmene + 13., 14. plat vo výške 30% základnej mzdy + ročná odmena (viazané na výsledky spoločnosti) + bonus za lojalitu - už pri odpracovaní min. 2 rokov sa vypláca mesačný bonus za vernosť, ktorý postupne narastá + zabezpečenie kurzu na VZV, žeriavy a ostatné vozíky + doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina a Vrútok bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok) + Kompletné zaškolenie a pravidelné školenia (externé, interné, cyklické...) + Zabezpečenie pracovného oblečenia a pomôcok + Stravné lístky 4,80 €
Jazykové požiadavky
slovensky - A1/A2
Informácie o spoločnosti
Spoločnosti na výrobu vstrekovacích lisov a skriňových rozvádzačov.

Podobné pracovné ponuky

OPERÁTORI VÝROBY v okolí Komárna alebo Kolárova STE VÍTANÍ!! Vyrábať sa bude sladké a slané pečivo a do práce máte ODVOZ ZADARMO!
Dunajská Streda
912.0 - 1049.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Výrobný operátor - vodič NZV
Bratislava
1205.0 - 1340.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladník
Nové Mesto nad Váhom
850.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.